Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől van? Többi lent.

Ez mitől van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már kb 1 hónapja fáj a bal oldali bordámnál és nem tudom hogy mitől.Reggel mikor felkelek akkor szokott fájni a lgejobban aztán a nap folyamán enyhül a fájdalom van amikor nem is érzem, de még amikor lehajolok vagy kocsiban ülökj akkor érzem hogy fáj. Ha például felállok akkor nem fáj. Nem tudom hogy mitől van ez?? Lehet hogy bordaközi izom húzodott meg?
2011. ápr. 25. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen fajta fájás? Ha szúró, akkor lehet bordaközi ideggyulladás is. De lehet baj a tüdőddel, vagy a mellhártyáddal is, ha ilyen rég fáj, nagyon nem ártana megnézetni... Én 2 napig bírtam (lehet, hogy erősebb volt, minden levegővételnél szinte megpusztultam), ideggyulladást diagnosztizáltak. Kaptam gyógyszert, gyorsan enyhítette a fájdalmat, majd meg is gyógyultam tőle.
2011. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!