Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a mellkasom ha...

Mitől fájhat a mellkasom ha levegőt veszek, és ha fekszek nem is kapok levegőt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán tüdőgyulladás,bár akkor más tüneted is lenne.
2011. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak annyi van még h köhögök, meg kicsit magas a vérnyomásom. egész nap fáradékony vagyok és 2 napja nincs étvágyam és fáj a gyomrom.
2011. ápr. 28. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon valószínű, hogy tüdőgyulladás.Az fáradtsággal, gyengeséggel jár. Étvágytalanság, gyomorfájás kísérheti az ilyen fajta betegségeket.Mindenképpen el kellene menni ezzel orvoshoz.És sokat kell pihenni.
2011. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vagy pedig PTX!!! Az egy nagyon komoly betegség.

wiki ennyit ír róla:

Légmell (Pneumothorax – PTX) [szerkesztés]


A mellhártya két lemeze közé levegő kerül, ezért a tüdő részben vagy teljesen összeesik. Típusai: lásd mellhártya. Okai: trauma, veleszületett rendellenesség, lehet szekunder betegség, emphysema. Tünetei: Hirtelen szúró mellkasi fájdalom, nehézlégzés, cianózis, köhögés, légzési hang hiánya. Kezelése: kórház – szívódrén ill. típusától függő műtéti beavatkozás.


de itt egy link: [link]


Szerintem ki kéne vizsgáltatnod!

Persze lehet, h "csak" tüdőgyulladás. De a tünetek alapján mindkettő lehet. Nézd meg a linket, abban írnak tüneteket, ha rád illik néhány, akkor el kéne menned orvoshoz sztem.

2011. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz! Tőlünk kérsz választ? Észnél vagy? Micsoda felelőtlenség!
2011. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvos azonnal!!! majd utána gondolkodj el a következőn: kivel volt ( van) összetűzésed, kit nézel " levegőnek" ki ill. mi az a probléma, amelyet még az ágyba is magaddal viszel? légy jóban magaddal, bocsáss meg annak, aki bántott, tárd ki szivedet, lelkedet, tüdődet az új felé, engedd, hogy áramoljék benned az éltető erő - magyarul tedd rendbe magad testileg-lelkileg, és ne cipelj olyan batyut, amely nem a tied :)
2011. máj. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló helyzetem. Szerintem te pasi vagy, mert azok nem szoktak elmenni orvoshoz. Én se mentem. Elkezdtem egészségesebben étkezni, és elmúlt a fájdalom. Néha-néha visszajön, de az szerintem mástól van. Sok zöldség, gyümölcs, testmozgás! :)
2011. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
...tüdőgyuszi?...
2011. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!