Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggelenként váladék termelodi...

Reggelenként váladék termelodik/jut/ a légutamba. Gyakran nem is kapok levegot ébredéskor, de napkozben nincs problémám, esetleg folyik az orromból. Már tobb allergiatesztet is végeztettem, mind negatív lett. Hogyan tudnám megszuntetni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valami belsö tisztulasi folyamat, mergek.

Dohanyzas vagy szerinted mi okozhatja?

Valaszoltam mar hasonlo kerdesre itt is egyebkent, ha akarsz, rakereshetsz, neki mit irtak.

Nekem azt mondta a haziorvos, hogy 3 helyröl, az orr környekeröl, gyomorbol vagy tüdöböl szarmazhat, es a haziorvos küldhet ezekhez a szakorvosokhoz tovabbi vizsgalatokra. Nalam nem derült ki, mi volt, es spontan elmult par evre ra, ebböl gondolom, hogy tisztulasi folyamat is lehet.

2011. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló problémám van, jártam már mindenféle kivizsgáláson, de minden negatív lett. mostmár megszoktam, reggelenként szépen kiköpöm amit ki kell...és ennyi....csak a családom előtt"szégyellem" még egy kicsit. de ez van... :(
2011. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jelentkeztel, igy szamomra kerdeses, egyertelü-e Neked a valaszombol:

Ha tisztulasi folyamat, akkor egy "intenzivebb tisztitassal" felgyorsithato. Teljesen egeszseges etkezes (bio, sok folyadek, mellette salaktalanitas...stb), ami nehezen kivitelezhetö, mert szinte mindenben vannak E-betüsek, nem termeszetesek, keszetelek...stb. Minel egyszerübb eteleket eszel, annal egeszsegesebb, es sok-sok folyadek, lehetöleg mentes viz es frissen facsart zöldseglevek. Minel egeszsegesebbre sikerül ezt csinalni, es mellette a rendszeres aktiv testmozgas szinten salaktalanit, annal elöbb kitisztul a szervezeted a mergektöl - de igy is honapokig, evekig elhuzodhat. Az intenzitastol függöen, hogy mennyire egeszseges eletmodot sikerül megvalositani. De ha ezzel nem foglalkozol, akkor is tisztul a szervezet, mert az öngyogyito, csak nem mindegy, hogy mellette mennyi "merget" viszel be, mert nyilvan ha több a bevitel, mint amit kiadni kepes, akkor több marad benn.


Ha pedig mas ok, a haziorvos tudja kideriteni a diagnozist tovabbi vizsgalatokbol (lasd fent), es ezek alapjan ö es a szakorvosok tudnak valaszt adni kerdesedre, hogyan megszüntethetö ez.


elsö

2011. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eloszor is koszonom a válaszokat!

Hasonlóan az elozo kommenterhez, mar számtalan klinikát megjártam, s mindenhol negatív teszt lett az eredmény.

Nem dohányzom és kifejezetten sportos életmódot folytatok az igencsak aktív munkám mellett.

Táplálkozásomat is igyekszem mindig gondosan megválasztáni, aminek mindennapi szerves része a gyumolcs es zoldség fogyasztás, tobbnyire nyersen, vagy párolva.

Szóval a belso tisztulasi folyamatot kizárnám már csak azért is, mert tobb éve tart ez a dolog reggelenként...

2011. máj. 3. 23:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd ird meg, ha kiderül, mi volt! Azert is erdekel, mert nalam sem derült ki, a 2. valaszolonal se, es egy hasonlo kerdesre valaszoltam regebben, nala se. Vajon mi lehet meg?


elsö

2011. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!