Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, ha mindkét mellemben...

Normális, ha mindkét mellemben nagy golyó szerüséget érzek?

Figyelt kérdés
Ha nyomkodom,akkor érzem.Párom vette észre múltkor,azóta én is rá álltam a dologra.Ugye semmi komoly?
2011. ápr. 30. 15:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fáj,19 éves vagyok.
2011. ápr. 30. 15:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy normális... de ha egy orvosnak megmutatod, kiderül és nem izgulsz tovább:)
2011. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális dolog. Azonnal menj mommográfiás vizsgálatra. Veszélyes dolog is lehet. Sógornőm 3 hónapja halt meg mellrákban. 42 éves volt.
2011. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Azért mammográfiára még ne rohanj! 35 év felett csinálják, az alatt uh van. Ha idegesít, menj el a nőgyógyászhoz, és kérj mell uh-t. De lehet, hogy a radiológiára kell menni(nálunk oda kell). én már voltam, semmi extra.

És ne izgulj, ilyen fiatalon biztos azt fogja mondani, hogy mastopathia, vagyis nagyon fejlettek a tejmirigyeid. Azzal pedig semmi probléma!

2011. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig vannak akik nyugtatnak mindenkit, hogy ne izgulj nincs semmi baj és ilyesmi. Szerintem meg izguljon, inkább ijedtnek lenni , mint halottnak vagy vegetáló gyógyíthatatlan betegnek. Csak azért kukorékolok, mert én is ráktúlélő vagyok és nekem is mondtak ilyeneket, hogy ez biztos elmúlik várj vele...Ha gondolod legyél nyugodt és várj. De akkor is nyugis legyél, ha kezedben egy komoly betegségről a diagnózis...
2011. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!