Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehetne rágcsálni ˇ"büntet...

Mit lehetne rágcsálni ˇ"büntetlenül"- ha savam van, és nem akarok tovább hizni? Két étkezés között ennék valamit.

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok. Győri zabfalatokat ettem, de most láttam milyen sok kalória van benne. Viszont jobb a gyomrom, ha nem üres. Ezért kérdezem, mi az ami jó rá, és nem hizlal.
2011. máj. 2. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ropi, és a háztartási keksz.
2011. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de a ropi sós, és a keksz is tele van szénhidráttal.
2011. máj. 2. 11:40
 3/13 anonim ***** válasza:
gyümölcs? nyers répa?
2011. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez már jobb, de munkahelyről van szó, a hangos rágcsálás ciki. Másoknál látok - nem nálunk, mert megkérdezném- mindenféle örlemény-sűritményeket.
2011. máj. 2. 11:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Én és a férjem is cukor és szénhidrátdiétán vagyunk, napi 180 g a megengedett.

Néhány tippet adnék, ami nekünk bevátl.

Teljes kiőrlésű tönkölybúzaliszt,vagy bármilyen teljes kiőrlésű kenyeret egyél ezentúl. reggelire egy nagyon vékony szelet ilyen kenyér, margarin, szalámi rajta főtt tojás szeletek, reszelt sajt. Ilyen szendvicstől nem ugrik meg a cukroszint és nagyon egészséges is, egészen dlig, fél 1-ig bírni lehet vele. Ebédre rendes főtt étel kéne, természetesen minimális szénhidráttal, azaz kerülni mindent,a miben fehérliszt van és cukor. Ilyenkor 3-4 óráig is bírni lehet, uzsonnának egy hatalmas alma és szintén lehet egy vékony szelet kenyér valamivel.

Vacsira szintén vékony kenyér, jól megpakolva.

Csinálhatsz franciasalátát is ez adj a alegtovább az energiát és még egészséges is, 250 gramm frnaciasaláta alap zöldségkeveréket 5 dkg vajon, pici sóval megpárolsz kb 10 percig,utána 4 kiskanál tejföl, 1-2 kanál majonéz és mustár. Isteni, akár magába is, nagyon jól telíti a gyomrot.Majdnem mindenhez ezt a köretet esszük .

ej és joghurtok tilos, kekszek szintén.

Lehet rágcsálni ilyen zabkorpakekszeket, meg egyéb ilyen vackokat, de én utálom.

2011. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Buláta,kölesgolyó..és újabban láttam vmi fahéj meg almarost ízesítésű tallért is...De a legjobb az lenne mégiscsak,ha két étkezés között nem terhelnéd az emésztőrendszeredet.Savlekötő helyett a citrom is meggyógyítja a túlzott savat,vagy akár a papaja vagy az ananász enzimje is.Ezek tablettában is kaphatók.A savlekötők hosszú távon súlyos vitaminhiánnyal járhatnak,arról nem beszélve,hogy sav hiányában az ételben tanyázó baktériumok is bekerülnek a szervezetbe...
2011. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! a kölesről én is hallottam. Hol és milyen formában lehet kapni? Pontok mentek!
2011. máj. 2. 15:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Dm-ben, bioboltokban, de nagyobb üzletekben is lehet ezeket kapni.
2011. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
MÁR VAN IS KÖLES GOLYÓM. NEM IS ROSSZ.
2011. máj. 2. 17:45
 10/13 anonim válasza:
Aktív Árpa formula. Amióta ezt iszom (kölestejjel és fahéjjal), azóta nincs gyomorsavam, pedig előtte még olyan is volt, hogy kórházba kerültem miatta. Neten rendelhető, rá tudsz keresni.
2011. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!