Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan gyógyszert keresek, ami...

Olyan gyógyszert keresek, ami kedélyjavító, de tényleg hatásos. Akár vénnyel kiadhatót. Használtatok valaha ilyet? Tudtok esetlen gyógyszer neveket mondani?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2011. máj. 2. 23:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 3. 00:59
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
[link] Mivel ez a neten van, nem terhel a felelősség. De menj orvoshoz.
2011. máj. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A gyógyszer nem megoldja,hanem elnyomja a problémád.Olyan ez,mint amikor kiöntöd a bort a szép új fehér szőnyegre,a folt ottmarad,de te nem kitisztítod,hanem rátolod a fotelt.

Sport, relaxáció, pozitív hozzáállás és sok beszélgetés,akár barátokkal,akár pszichológussal (aki nem gyógyszerfelírással gyógyít,mint a pszichiáterek). Azt a pénzt,amit kiadnál a gyógyszerekre, költsd magadra, vegyél könyveket, új ruhákat,minden olyat,ami kicsit jobb kedvre hangol. Nekem segített, 4 hónapnyi aktív "pánikolás" után jól vagyok teljesen,és csak annyi volt a kulcs,hogy a hozzáállásomon javítottam. A gyógyszerek nem érnek semmit,ezt nagyon komolyan mondom,drágák is... életmódváltás, pozitív hozzáállás, felesleges szabadidő hasznos eltöltése,ennyi a titok. Nem egyszerű,de ezerszer hasznosabb,mint a bogyók.

2011. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen gyógyszert csak orvos írhat fel nem fogsz kapni vény nélkül!
2011. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
13:26 teljesen igaza van!!
2011. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Ma kimozdultam,eleinte nem szerettem volna,de most talán egész jól érzem magam. Na mindegy,nem terhelek senkit sem! Mégegyszer köszönöm.
2011. máj. 3. 18:26
 17/20 Ancseszkava ***** válasza:
37%
Szia! Ami nekem nagyon hatásos és bevált eddig az a cipralex 10 mg-os...de az adagolást csak szakorvos szabhatja meg! Feltétlenül fordulj orvoshoz!
2012. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Nazális oxitocin. természetes hormon, és nem szokik hozzá a szervezeted.
2013. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják de a bergamot (vörös méhbalzsam) remek kedélyjavító. szerezd be a növényt, a leveleit mosd meg és egy nap alatt szárítsd ki majd törd össze ameddig tea állagú lesz. A teafőzésnél ne használj fémet és csak egy csipetet tegyél a teádba mert nem jó a koncentrált vagy a túl erős fogyasztás. Naponta többször is ihatsz a teából.
2014. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
citalopram Orion 20 mg a legjobb garantált hatás de elsőre elé 5 mg is vagy max 10 ugy betépsz tőle mink a kokaintól.
2016. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!