Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Voltam neurológusnál, megvizsg...

Voltam neurológusnál, megvizsgált, ha komolyabb bajom lenne egy ilyen sima vizsgálattal észre vennék?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy csináltatott velem dolgokat,megnézte a szemem,reflexet,ha nagy bajom lenne,az ennyi vizsgálatból észrevehető?Egyedül egy nyaki uh vizsgálatra küldött,nem e meszesedik az ér.De ct-re ilyesmire nem.Akkor nagy baj ugye csak nincs?A vizsgálatok alapján,minden rendben volt.
2011. máj. 5. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyanuval küldtek be,de minden bizonnyal elvégezte azokat a vizsgálatokat amelyekkel ez igazolható vagy cáfolható
2011. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hirtelen cseng,és zúg a fülem,majd megszédülök,illetve bele nyilal a fejembe,pár pillanatra.
2011. máj. 5. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
engem kb ezzel MR-re küldött az orvos
2011. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
más vizsgálatot nem csináltak? más orvos? fül orr gégész, röntgent, otoneurológiát?
2011. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fül orr gégésznél voltam még,ő azt mondta semmi bajom nincs.Na most kicsit beparáztam,mert mit jelenthetnek ezek a tünetek?Amúgy kb fél éve van,de nem mindennapos,hanem a szédelgés,2-4 hetente,a fejnyilalás,.szoritás,meg szerintem idegi alapon lehet,mert szorongok is,van hogy tart pár napig,aztán hetekig semmi.
2011. máj. 5. 20:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és még a házi orvos csinált ekg-t,labort,minden rendben volt.-
2011. máj. 5. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor a Meniere-t kizárták biztos neked is! Énis fül orr gégén kezdtem, ő küldött engem koponya röntgenre, szemészetre és idegorvoshoz, az idegorvos meg MR-re és otoneurológiára. De nekem se hozott ki egyik se semmit! Magától elmúlt, ritkán van, de én is azt vettem észre hogy idegesebb időszakban jobban kijön! Szerintem ne aggódj emiatt ha bármi gyanús lett volna akkor biztos máshova is elküld téged a neurológus! A nyaki ultrahang nem hülyeség jó ha megcsinálják, főleg ha már középkorú vagy vagy idősebb, esetleg túlsúlyos vagy magas a koleszterined vagy ilyesmi, engem oda nem küldtek, azért küldtek el az MR-re szerintem, mert nekem a sclerosis multiplexre gondolt a doki, de az sem volt. Ha csak ennyi a panasz és tényleg lett volna bármi amit furcsál a doki biztos lép! Ne aggódj!
2011. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszia válaszodat!Tavaly szültem,a fülés a kialvatlanságra,szülés utáni depire gondolt,az ideggyógyász,meg erre vagy hogy a nyaki erek kezdenek meszesedni.De majd erre az uhra,18.án kell menjek.Akkor csak nem kéne paráznom ugye,ha már fél éve van,ha nagy gond lenne ,csak súlyosbodott volna igaz?
2011. máj. 5. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se aggódj! A nyaki ultrahangot nagyon jó ha megcsinálják, hogy nincs-e esetleg érszűkület, de egyébként meg tényleg elég hosszú ideje van, és nem súlyosbodott, és így hogy a vizsgálatok se mutatnak ki semmit, ha a nyaki ultrahang is meglesz akkor biztos hogy 100%-ban az idegtől van. Nekem is vizsgaidőszak előtt kezdődött... szóval nyugi, minden rendben lesz és ne idegeskedj :-)
2011. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a vérnyomásod egyébként rendben van?
2011. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!