Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó szédülés és hasmenés...

Állandó szédülés és hasmenés minek a jele lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta, tehát nem egy elhúzódó dologról van szó. De alig tudok felkelni az ágyból, úgy szédülök. Ötletek?
2011. máj. 19. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Virus(ami ilynekor elég valószinű)gyonmorrontás,terhesség(nöknél)
2011. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb valami vírusfertőzés. De sok más dolog is lehet. Ha nem múlik, menj orvoshoz.
2011. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a hasmenéstől száradsz ki, mert a hasmenés folyadékvesztéssel jár, a száradás szédüléssel, tehát igyál sokat, hogy pótold a folyadékhiányt, ettől szerintem múlni fog a szédülésed, ha nem vegyél be magneb6-ot!!!
2011. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok teát, csak cukrot tegyél bele és egy csipet sót is. Lepedékes fehér a nyelved? Az a kiszáradás jele lehet. Inni inni és inni. Hasfogót nem érdemes, ami ki akar jönni, az jöjjön ki melőbb. Jobbulást!
2011. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

iszok, mint az ökör, de a víz egy az egyben kijön belőlem:( most nekiláttam egy üveg rostos baracknak, ez egyelőre bent maradt.

nagyon durva, még soha nem éreztem ilyet, akkor is szédülök, ha fekszek. és a legszebb, hogy cirka 1 óra múlva felébred a másfél éves lányom, azt sem tudom, mihez kezdek majd vele. szegénykém egész délelőtt tévét nézett, mert megetetni is alig volt erőm.

eh

de legalább kipanaszkodtam magam:)

2011. máj. 19. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Kitartást neked! :)

Amúgy mi is most vagyunk ebben a vírusban, calicit mondott a doki. Csak nálunk hányással kezdődött, majd hasmenésbe torkollott át. Mindenkin átment, pedig fertőtlenítettem naponta többször is, a wc-t minden használat után.. Valami hasonló lehet neked is a bajod. Gyógyulj meg mielőbb.

2011. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!