Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 hete folyamatos hányással...

3 hete folyamatos hányással küszködöm, mi lehet?

Figyelt kérdés
Szóval 3 hete kezdödött nem epés, szédülök inkább éjjel kezdödik.Voltam házi dokinál ö nem mondott semmit csak hogy val.színü influenza de nincs lázam.Már nem tudom hogy kezeljem nagyon rosz amit eszem piritos kenyér csak ez megy le.Február 19-re nem várom a mensit de terhességi tünetnek nem mondanám mert még korai lenne bár teszteltem nagyon halvány lett a második csík.
2009. márc. 15. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Február 19-re várod,

ja hogy úgy gondolod, hogy először szülsz , s majd csak jövőre menstruálsz?

A hányással mindenesetre menj orvoshoz,

mert ha 3 hete tart kiszáradsz,

és az nem jó, sem a terhesnek, sem a nem terhesnek.

2009. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
se a babának:P voltmár rá példa sok embernél (én legalább is azt olvastam) hogy a terhesség csík mást mutatott amúgy az előző irónak mondom valaki már 5 évesen szült az tartja a rekordot szted annak meg volt a havija? ne gondolj a legjobbra mert akkor csalódhatsz gondolj a legrosszabra mert akkor csak pozitív dolog törénhet veled:) irány a doki ha nem csinál semmit hagyd ott a francba és menj egy másikhoz.figyelmedbe ajánlanám még az étcsokit nekem cska ez vállt be hányásra.
2009. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem csinálj még egy tesztet.
2009. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tesztett majd ha nem jön meg akkor csinálok már csak 2.5nap és kiderül.

Remélem azért a babo játszik szerepet a rosszulétben.

2009. márc. 16. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!