Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Veletek szokott ilyen lenni?

Veletek szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A problémám az, hogy korom ellenére van, hogy mindenem fáj... Rendszeresen fáj a derekam, csuklóm, nyakam. A csuklóm nem csak akkor fáj, ha megvan erőltetve, hanem pl most is fáj pár napja, pedig nem is csináltam semmit, így keltem, és ez már nem az első eset... Van, hogy pár hétig fáj, aztán hónapokig semmi, vagy pár napig fáj, aztán 2 hét múlva megint, változó...Alig bírok emelni vele, mozgatni, megtartani magam... A nyakamban a fejbiccentő izom már nem egyszer bevolt gyulladva, pl most is bevan, pedig télen azt mondták megfázott... Most nem hiszem, hogy 30 fokba megfázott volna. A derekam meg néha annyira fáj, hogy alig bírok kikelni az ágyból, nem tudok kiegyenesedni sem, járás közbe is fáj... Komolyan ahogy halad előre az idő, egyre rosszabb, mint egy öregasszony.... Elakarunk majd menni orvoshoz, csak előtte szeretnélek titeket megkérdezni, hogy hasonló tapasztalat, vagy vélemény?
2011. máj. 24. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én válaszom egy tipp:

Szembeszomszédom ugyanilyen ok nélküli panaszokkal élt, és egyszerűen nem bírták kideríteni mi baja. Mig el nem ment pestre, egy magánklinikára, ahol vért vettek, és kiderítették, hogy lyme kóros ős is, és a férje is. Erdő mellett laknak, ugye már nem írták a kullancsokat az unió balfék döntése miatt, és ezért nagyon elszaporodtak a fertőzött kullancsok, és egyre beljebb jönnek a kertek felé...Mehetett beléd kullancs valahol?

Ha erre gyanakodsz, és utána olvasnál a neten a lyme-kór tüneteinek, és stimmel, üsd a háziorvosod hogy írjon ki lyme kór vizsgálatra, mert nagyon spórolnak a vizsgálattal ebben a hülye országban, mert ha kiderül az a bajod, nagyon drága a TB-nek a kezelésed, egy elég komoly antibiotikum kúra vár rád...szóval ne hagyd magad, üsd az orvost!!!

2011. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha életemben nem volt bennem kullancs, úgyhogy ez kilőve. De azért köszönöm!
2011. máj. 24. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő sem tudtak róla, de azt mondta a szakértő, a tavaszi kullancs annyira pici, mikromiliméteresek, hogy észre sem veszik. Pici fekete kosznak tünnek. És ezek a legfertőzöttebbek, azt hiszem a nőstények méghozzá, erre nem emlékszem pontosan. Ezért csak legyen a képletben, és gyógyulj meg!!!!!!
2011. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De érdekes, ilyenről még nem is hallottam! Köszönöm az infót, utána fogok járni és remélem minél hamarabb találunk megoldást. :)
2011. máj. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!