Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma délután nagyon rosszul...

Ma délután nagyon rosszul voltam, szédültem és nagyon hányingerem volt! Mitől lehetett? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy azért mert beszedtem egy ilyet: [link]

és rá 2 órára beszedtem egy frontint(nyugtatót)?

A kapszulából ez volt az első szem, de frontint már 3 hónapja szedem!

Eltelt fél óra és keztem rosszul lenni, aztán egyre jobban, lepihentem és nem tudom miért de 5 percenként mentem pisilni!Ez így volt 2-3 órán keresztül!És kicsit remegtem és éreztem a szívdobogásom, a fejem is fájt egy picit!

Vagy egy újabb pánikroham volt?mert pár hónapja pánikbeteg voltam, de elmulott magátol, lehetséges hogy az jött vissza?A frontint folyamatosan szedtem!

Szerintetek mitől lehett?


2011. máj. 25. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól van, hogy neten rendelhető sz@rokat szedsz és azokkal b@szod magad széjjel, meg nyugtatóval. Remélem, meg se fordul a fejedben, hogy mégegyet bevegyél! Pláne így, hogy stimulálószerre később nyugtatót veszel be, gratula :)

Ha ilyesmit szedsz, dokinak tudnia kell róla, hogy miket szedsz együtt. Ezeket tuti nem lehet.

2011. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Oda is van írva:

"Ha bármilyen gyógyszeres kezelés alatt áll és annak kiegészítéseként kívánja a termékeket fogyasztani, kérje ki kezelőorvosa, gyógyszerésze vagy arra szakavatott személy véleményét"


Nem jókedvükből írják ám oda.

2011. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkopr ez most a kapszula miatt volt?

És a gyakori pisilés?

2011. máj. 25. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel ez a vacak, amit bevettél, elvileg pörgető, ezért gondolom, minden folyamatodat meghajtja (elvileg anyagcsere, zsírégetés). Ezért járhat gyakoribb vizelési ingerrel. El se tudom képzelni, hogy szedhetsz be ilyen veszélyes, ismeretlen izéket. Nagyobb bajod is lehet. Legalább egy orvosnak mutasd meg.
2011. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem írták le elég egyértelműen: menj el a dokihoz és neki mondd el, mi van. Valószínűleg épp tönkreteszed a szervezeted. Ő tudni fogja, mi a gond és segít. Mi nem végeztünk orvosi egyetemet, olyanban bízz ilyen probléma esetén, aki igen!
2011. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Volt sogornőm adott egy pár szemet, hogy próbáljam ki!

Én ilyenekt nem veszek, mert amúgy se lenne rá pénzem!

2011. máj. 25. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:

A koffein nagyon jó vízhajtó.

A Stimulant x egészséges felnőtteknek való.

Úgy gondolom, hogy nem vagy felnőtt, és pánikbeteg vagy, kezelés alatt.

Ne szedj be minden vackot, csak amiről tud az orvosod.

2011. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akárki adja, nem lehet mindent ész nélkül bekapkodni, főleg ha Frontint és hasonlókat szed valaki. Azért ez nagyon súlyos, az ilyesmit nem lehet hasraütésszerűen elintézni. Erről orvosnak kell tudnia.

Egészséges embereknek se ajánlanám nagyon az ilyen neten rendelhető, bizonytalan eredetű táplálékkiegészítőket. Gondolom, fogyási célból szedi a sógornőd - na majd nagyot fog csalódni.

2011. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Volt sógornőm nagyon szépen lefogyott vele, de még utána is szedte hogy tartsa a súlyát!Gondoltam hogyha neki bevált akkor nekemis befog válni!Hát akkor ezek szerint nem így lett!Többet úgysem szedek belőle!Ennyi ép elég volt!

Még mindig remegek egy kicsit, de már jobban vagyok azért sokkal!

2011. máj. 25. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!