Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ízületi fájdalomra mit lehet...

Ízületi fájdalomra mit lehet kipróbálni odahaza? Az almaecet is jó sok mindenre, erre nem?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete körül kezdett el fájni a jobb könyököm, de csak megterheléskor éreztem a fájdalmat. Gondoltam pár nap és majd elmúlik. A kezdeti fájdalom jelentkezése után néhány nappal egy-egy ponton már nyomásra (az ízületi részen) is éreztem fájdalmat, érdekes módon többnyire mindig máshol (ettől, arra gondoltam, hogy egy kicsit mentális eredetű is lehet a dolog, ezért nagyon nem aggodalmaskodtam). Most viszont már a környező izomkötegek is fájdalommal reagálnak nyomásra.

Mivel fokozódnak a panaszok kezdem hitem veszteni, hogy magától megoldódhat.

Mondtak már olyat is, hogy egy szürkés és narancssárga színű tubusos gél hasonló panaszokra jó, de ezt én inkább sport sérüléseknél hallottam, hogy alkalmazzák.


Ha valaki tud olyan módszert, ami már esetleg reklámnak számít, akkor privátan írja meg! Köszönöm szépen.


2011. máj. 27. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hatásos és ingyen van : csalán!

Nagyszerű ízületi fájdalmakra, persze kissé kellemetlen kúra, de legalább természetes.

Olyan elven működik, mint a kórházban adott fizikoterápiás kezelés.

Ha becsapkodod vele a fájó testrészt, egy ideig ne érje a felületet víz, se ruha, ne vakard és akkor kevésbé lesz kellemetlen.

Kétnaponta alkalmazhatod akár 7-szer is.

Én a térdemet kezeltem vele.

2011. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azzal az igazi, csípős csalánnal? Brutálisan hangzik.Az idén még csak látni sem láttam a környéken.

A cél szentesíti az eszközt. Hány napig kell alkalmazni? És meddig szokott égni utána a bőr? Mióta alkalmazod ezt a módszert? Minden tapasztalat érdekel ezzel kapcsolatban.


Egyébként a tünetek alapján Te is úgy látod, hogy ízületi gyulladásom lehet? Nekem még korábban nem diagnosztizáltak ilyesmit, tehát csak tippelek, hogy az lehet.

2011. máj. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!