Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen betegséget mondjak az...

Milyen betegséget mondjak az orvosnak amit nem tud ellenőrizni, de kiír pár napra?

Figyelt kérdés

múltkor mikor hányingerem volt meg fehér voltam mint a fal,akkor se nagyon hitte el h nem vagyok jól.

viszont muszáj lenne vele kiiratnom magam(mivel már nincs több szülői napom),mivel semmi kedvem osztály kirándulásra menni(mivel a társaság sem a legjobb,elég őket elviselni a suliban).a másik meg :hogy tanulnom kéne a tételeket,mert alig van 2 hetem a szóbeliig,szóval az a két nap nagyon sokat számítana.

sajnos az őszinteség el van vetve, h elmondjam h valójában mi a helyzet,ahogy ismerem akkor lehet h ki se írna.


2011. máj. 29. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne menj el! Beírnak plusz két nap igazolatlant, na és akkor mi van? Ha egyáltalán már beírják... most már olyan mindegy.
2011. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha folyamatosan szimulálsz, akkor elhiszem, hogy nem fog kiírni, még ha őszinte vagy, akkor sem.


Gondolom, nem te vagy az egyetlen, aki szóbelizni fog az osztályból. ;)

Tojni kell társaságra, viszed a jegyzeteid, és az úton tudsz tanulni, megúszod a jópofizást is, és az sincs kizárva, hogy bele se fogsz halni.

Azt nem állítom, hogy jól is fogod magad érezni. :D

2011. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az az egyszerű, ha nem mész be, max kapsz pár igazolatlant.

Ez nem lehetséges? Én is csináltam ilyet anno.

21/L

2011. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasmenés:)
2011. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmész fogászatra, ott kérsz igazolást, és ennyi.

A tanárnak meg azt mondod, hogy fájt a fogad, nem lesz rajta a papíron, hogy nem csináltak semmit.

2011. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mond meg hogy megy a hasad, meg fáj a gyomrod. én így a múltkor egy hetet voltam itthon, mondjuk nekem sajnos tényleg megvoltak a tünetek:S
2011. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!