Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valamilyen csont daganat a...

Valamilyen csont daganat a vérképen látszik?

Figyelt kérdés

Kb egy éve különböző helyeken fájnak a csontjaim, és csináltak egy csont izotóp vizsgálatot egész testre, és ott a szegycsontomon egy erős pötty látszik, míg máshol is sötétebb.....az orvosom meg nem mondott semmit, de amikor a vizsgálatot csinálták a dr-nő meg is kérdezte, hogy a mellkasomat szúrták-e már meg, én mondtam hogy nem miért? erre nem válaszolt.....

A vérképem rendben, és nemrég egy mellkas Ct-t is csináltak az negatív...bár lehet elnéztek valamit, vagy csak felületesen nézték....mert nem célzottan kerestek, csak egy általános vizsgálat volt.....


Tanács?


2011. máj. 30. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem néztek el semmit...ha ne adj isten beteg lennél, már tudnál róla!

egy volt daganatos beteg

2011. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ...csak sajnos az elmúlt egy évben annyi panaszom lett és a dokik nem nagyon jönnek rá mi lehet a probléma... kísérleteznek, de nem sok eredménnyel! Én meg egyre vackabbul érzem magam!
2011. máj. 30. 08:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Lelki eredetű is lehet a probléma. Én pánikbeteg vagyok és a szívinfarktustól kezdve az asztmáig minden betegség tünetét produkáltam már szervi baj nélkül!!!
2011. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!