Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja mindennap érzem...

Pár napja mindennap érzem hogy fáj a fejem, lehet ettől a változékony időtől? Más is ilyen fej fájós most?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is frontérzékeny vagyok. Valóban, bár állítólag nem nagyon vanak most erős frontok, mégis csak lehet, mert érzem én is.
2011. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Smartguy86 ***** válasza:
Nem isztok elég folyadékot. Meleg van, többre van szükség. Legalább napi 3-4 litert meg kell inni! Ha nem hiszed, fájjon csak.
2011. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk az biztos hogy nem iszom meg 3-4 litert.kb max 2 liter csúszik le,vagy még ennyi sem:-(
2011. máj. 31. 17:04
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem hűvösebb időben is ugyan úgy fáj, napi 3 l minimum megvan melegben, ha nem több...

És igen, csütörtök óta folyamatosan fáj :(

2011. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Smartguy86 ***** válasza:
Ilyen frontérzékenység csak idősebb korban jellemző. Összefüggésben van a vérnyomással. A front ugyanis többnyire jelentős légköri nyomás változást is jelent, amit a testnek tolerálnia kell. A beszűkült erek, illetve a rugalmatlan erek nem bírják ezt, ezért van minden bajuk a "frontérzékenyeknek".
2011. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én már nagyon régóta megérzem a frontokat,pedig most is még csak 37, éves vagyok,sajnos mindig fejfájós voltam.Kipróbálom ezt a viz ivást,hátha segit valamennyit.
2011. máj. 31. 17:22
 7/15 Smartguy86 ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatsz olyan dolgokat is, amik javítják a keringést, és rugalmassá teszik az erek falát. Ilyen a halolaj, lenmagolaj. Táplálkozz sómentesen, elég annyi só, amennyi az előre gyártott élelmiszerekben vannak - ugyanis a só érszűkítő hatású és az érfal rugalmasságát is rontja. Ha cigizel, azzal is le kellene állni, ugyanezen okból.
2011. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Cigizni nem cigiztem sosem,viszont elég füszeresen ,sósan főzöm:-(((Most voltam pár hete egy nyaki doppler vizsgálaton,más miatt,de teljesen rendben vannak az erek.A sós kajákról viszont tényleg le kéne szokni.
2011. máj. 31. 17:30
 9/15 Smartguy86 ***** válasza:
A doppler mondjuk csak az érszűkületek vizsgálatára van kitalálva. Az érfalak rugalmasságát az nem vizsgálja. Nyilván ha érszűkület van, akkor a fala is rugalmatlan - ezek együtt járnak.
2011. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ahogy az előttem lévők írták, ez bizonyára a frontváltozástól van. Fejfájás lehetséges oka, hogy folyadék hiány lép fel a szervezetben, ezért érdemes megfogadni a tanácsokat. 3-4 liter csodákra képes ! Nekem is ugyan így fáj, és ezek megoldást szoktak nyújtani. Pedig csak 18 éves vagyok, úgyhogy nem hiszem, hogy csak idős korban létezik ilyen frontérzékenység.
2011. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!