Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az hogy elmegy a...

Mitől lehet az hogy elmegy a látásom?

Figyelt kérdés
Egészen régóta kb 4 havonta a jobb szememről elmegy a látásom:fehér pontszerű cikázásokat észlelek és a jobb látótér is kiesik, ma is megtörtént ez csak most valamiért a bal szememen láttam ezeket a cikázásokat!Voltam vele orvosnál most vizsgálják mi lehet arra gyanakszanak hogy migrén! Én ma is azt hittem hogy meghalok,már nagyon félek! Van egy 11 hónapos kisbabám és őneki szüksége van rám,de így nehéz élni.akinek volt ilyenje mit mondott neki az orvos??mit tanácsoltok nekem??
2011. máj. 31. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom csináltattál-e mostanában teljes vérképet??

A cukorbetegségnél szokott ilyen tünet jelentkezni!

Folyamatosan romlik a látás és pontok cikáznak a szemben időnként! Fogyás, sok folyadék bevitel és éjszakai sűrű vizelés is a tünetek közé tartozik!

Most ez jutott eszembe az általad leírtak alapján!

2011. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, stressz, nekem az előbbitől szokott lenni,esetleg romlik a szemed!!!
2011. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vérkép, teljes vérvétel! Lehet cukorbetegség, lehet sokkal súlyosabb is. De az is lehet, hogy nincs baj. Vizsgáltasd ki.
2011. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Előttem szólóknak igaza van, de ez agyi dolog is lehet, pl egy kisebb daganat a látóideg közelében... vizsgáltasd ki, egy ct nem ártana.
2011. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is többször elment a látásom hol egyik, hol másik szememre, de nem hirtelen, hanem fokozatosan és egy két hónap volt mindig, amikor el kezdett javulni.Nem tudom neked hogyan történik.Nekem így volt, elmentem neurológushoz, csináltatott egy MR-i vizsgálatot és kiderült, hogy Sclerosis Multiplexem van!


Mindenképpen javasolnám, hogy fordulj orvoshoz, nem biztos, hogy az a bajod, ami nekem, ezt csak ő tudja megmondani.

Lehet Stressztől, magas vérnyomástól, kimerültségtől, akár mitől...

2011. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

21:50 vagyok. Pont a SM-et értettem sokkal súlyosabb alatt, csak nem akartam feleslegesen pánikot kelteni.


Anyósomnak az van, és így derült ki 30 éves korában.

2011. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is most 29 évesen derült ki!

Nekem nincs pánik érzetem ezzel kapcsolatban, nem halálos, csak gyógyíthatatlan!Még mindig jobb, mintha azt mondták volna tumorom van.


Attól függ milyen idő lefolyású a látásveszteség.Nekem fokozatosan ment el, és sok idő volt, amikor teljesen jól láttam vele.Ja és én semmit nem láttam a szememmel, teljesen szürke volt minden.

2011. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Vérkép vizsgálat volt és teljesen jó, csak a koleszterin egy kicsivel magasabb. Volt ct is és azonkivűl hogy enyhe arcüreggyulladásom van nem mondott semmit a
2011. máj. 31. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nagy baj nincs, ha ennyi minden nem mutatta ki! Ne aggódj.
2011. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
z orvos,voltam agy EGG vagy min(motoros agyműködést néztek) ott is renbe volt minden azt mondták figyeljem a menstruációmhoz való közeli roham idejét,meg a fejfájásokat is. 17 percig tartott a mai rohamom, de már nagyon félek a következőtöl!!
2011. máj. 31. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!