Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valamilyen tuti tipp...

Van valamilyen tuti tipp izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Tudom,nyáron mindenki izzad,csak az a gond,hogy szagos is.Mióta ilyen meleg van 2x is fürdök egy nap.2-3x cserélek pólót.Mindenféle dezodort,gyógyszertárit kipróbáltam,ideig-óráig jó,aztán újra előjön a probléma.És olyan ciki,mindig azon idegeskedem,hogy mások mit szólnak hozzá.
2011. jún. 6. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Epiláld vagy gyantázd a hónaljad, ne borotváld, kevésbé izzadsz.


Ne öltözz túl, természetes anyagú ruhát hordj.


Tarts magadnál dezodort és nedves törlőkendőt.

2011. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!epilálok már egy jó ideje.pamut ruhákat hordok,de hiába van nálam törlőkendő meg dezodor,a ruhára rámegy az izzadságom és büdi lesz.
2011. jún. 6. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen nemű vagy, de sztem az is közre játszik, hogy mennyire szorongsz emiatt.

Én Secret key cream-et használok már nagyon régóta és tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Mindenképpen azt ajánlanám, hogy sprayt és golyóst ne nagyon használj, hanem inkább a stiftet vagy a cream-et próbáld ki. Még ha nő vagy használhatsz éppen férfi deót is, azok erősebbek, mert a férfiaknak ugyebár karakteresebb a testszaguk. A ruhaválasztás is fontos. Inkább újjatlan felsőket vegyél fel amibe nem sülsz be.

De mondom nyugodtan használhatsz ha férfi vagy akkor nöi dezodort, ha nő vagy akkor meg férfit. Néha a felcserélés a legjobb módszer.

2011. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 joe90210 válasza:
Keress olyan hintőport,amiben ezüstmolekulák vannak,(nem vicc)no szag.
2011. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!