Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen fájdalom lehet?

Milyen fájdalom lehet?

Figyelt kérdés

Mitől fájhat-ég erősen már napok óta hol a lábszáram (főleg elöl a sípcsont mellet-jobbra-balra), hol a csuklóm felett kb. 8-10cm-re mindkét kezem?

Nyomkodásra nem sokkal rosszabb, és fájdalom csillapító (cataflam, apranax) nem szünteti meg? Ez mellett furcsa a közérzetem, tompa-gyenge vagyok, kicsit mintha néha remegnék, (de inkább belső remegés), és néha ugrálnak izmaim....

már napok óta pihenek, fekszem, és C-vitamint, magneB6-ot és multivitamint is szedek, enni eszek, és inni is napi min. 2litert iszom vizet...mégis rosszul érzem magam, és ez a fájás kikészít. Nem vertem be semmimet, nem erőltetem meg, nem sportoltam.....

Valaki valami ötlet?

32/f


2011. jún. 15. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mérned kellene vércukorszintet, főleg étkezés után másfél, két órával.Az (is) tud ilyen tüneteket okozni.Belső remegés az inkább alacsonyra, az lábizom fájdalmai inkább magasra utalnak.A tompaság is stimmel.Füledben tompa zúgás, vagy tompa fájdalom is cukorszint hirtelen változására utal.Én a korod alapján erre tippelnék.
2011. jún. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van itthon vércukor mérőm, mert már én is gondoltam erre és vettem egyet, de akárhányszor mérem (evés előtt, után, akkor amikor fáj, stb) mindig normális értéket mutat......így ezt kizárnám....hacsak ennek ellenére is lehet cukorbeteg az ember
2011. jún. 18. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Á, nem.A cukormérő megbízható műszer.Menned kellene laborvizsgálatra, hátha felderítenek, valami gyulladást az izületeidben, habár annak a nemszteroid alapú gyulladáscsökkentőkre reagálnia kellett volna.Passz.Jobbulást!
2011. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellékesen kérdezem, -tudom, hogy nem élünk a középkorban-nem lehetsz te valamilyen mágikus cselekedet hatása alatt?Felháborodtál most, ugye? Az meglehet, hogy nem hiszel benne , de attól még hat(hat).
2011. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az utolsó opciót nem tartom valószínűnek! !
2011. jún. 18. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!