Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem egészen 5éves lányom nem...

Nem egészen 5éves lányom nem bírja a hosszú utakat. Sőt, a rövideket is nehezen. Mit adhatok neki, ami megnyugtatja a gyomrát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
B6, magneB6, citromos vizet ha iszik, az is jó hányinger ellen
2011. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ilyen idős korban lehet -e gyógyszert adni neki, de a Daedalon nagyon jó hányingerre.
2011. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hányingere van? Szédül, és falfehér? nekem ennyi idősen Daedalont adtak, illetve vannak ilyen homeopátiás-szerek is, de nemtudom, hogy azokat hány éves kortól lehet adni. Nekem enyni idősen az is segített, ha gyakran megálltunk, kicsit sétálhattam, és ihattam valami hideget.
2011. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Gyógyszert még nem szedhet...
2011. jún. 15. 20:24
 5/16 anonim ***** válasza:
A gyömber,barmilyen alakba,kapszula,tea...kitünö az utazasi hanyinger es hanyas ellen.
2011. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Állítólag a Carmol cseppek is jók gyomorproblémák ellen, illetve volt valami homeopátiás cucc is amivel próbálkoztak nálam. Nekem nem vált be semmi, de a kislánynak talán használ valamelyik :)
2011. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, igen, eszembe jutott a homeopátiás szer neve: Cocculine.
2011. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én 5 éves gyereknek semmi képpen nem adnék erre gyógyszert, amikor vannak sokkal barátibb megoldások pl: a gyógyövénykészítmények. Én már két hetes pici babának is ajánlottam egy általam nagyon jónak tartott készítményt, neki például a hasgörcseire, és köszöni szépe megoldódott a problémája, végig alussza az éjszakát, a szüleivel együtt, és nem károsítottuk a szervezetét semmi szintetikus anyaggal. Ugyanez remekül működik hányingernél is. Én felnőttként is szenvedtem ettől a problémától.
2011. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
ennyi idos koromban ensem birtam a buszozast, anyum mindig egy fel dedalont adott, es nem volt gond, nem hinnem hogy gond lenne belole!
2011. jún. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is adok a gyereknek Daedalont. Semmi baja tőle. Végigszundizza az utat.
2011. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!