Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Citromfű teától fájhat a fejem?

Citromfű teától fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy fejfájásra is jó. Nekem elsősorban a nyugtató hatása miatt kell, de tegnap meg ma is nagyon megfájdult a fejem. Vagy talán front van?
2011. jún. 16. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, de ha tegnap kezdted el inni, és ma is ittál, és eddig nem fájt, most meg igen, akkor esélyes. Holnap ne igyál, és megtudod.

Fejfájás lehet kitágult és összehúzódott erektől (is). Ha a citromfű hat az erekre, akkor az egyiket elmulaszja, de a másikat okozhatja. - Nem tudom, van-e ilyen hatása.

De ha pl. vízhajtó hatása van (ezt sem tudom, csak találgatok, a gyógyteáknak szokott ilyen hatása lenni), akkor lehet, hogy amiatt fáj a fejed, mert kicsit kiszáradtál.

2011. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!