Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Rettenetesen...

Mit csináljak? Rettenetesen fáj a fejem, hasogat a homlokom. Sajnos nincs itthon fájdalomcsillapító, és a gyógyszertár sem ügyeletes. Mit csináljak? Ez az erős fejfájás a hidegfronttól van, vagy a közelgő menstruációm előjele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen vagyok lefeküdni és aludni, olyan rossz. Azt mondják, hogy általában keveset iszom, bár ma délután annyit ittam, mint egy szomjas teve. (:D) Enni utoljára ebédet ettem, de délután is falatozgattam. (Viszont ha ételre gondolok, felfordul a gyomrom!) Lehet, hogy nem aludtam ki magamat (ma különösen korán keltem, nem tudtam tovább aludni), vagy a hidegfronttól van, esetleg a menstruációm előjele?
2011. jún. 18. 21:44
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy kérdés (aztán nem hablatyolok tovább): mivel tudnám csillapítani, ha a "vizes ruha fejre és csuklóra" nem vált be?
2011. jún. 18. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Meleg vizes ruha fejre és lefeküdni.Amúgy úgy hallottam h a koffein is jó ilyenkor,ami nekem bevált már nem egyszer a masszázs nyakon,tarkonál.


[link]

[link]

[link]

2011. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Az orrnyerged kezdeténél (két szemöldök között) van egy pont amire ha hosszasan nyomást gyakorolsz állítólag hatásos a fejfájásra, de ilyen még a halánték is. Próbacseresznye
2011. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm! Képzeljétek, az Égiek meghallgattak, és küldtek nekem egy Algo-Flex-et. Ugye nem baj, ha egészet veszek be? Azért kérdezem, mert általában Algopirinből szoktam felet bevenni, szóval nem szoktam hozzá a gyógyszerekhez.
2011. jún. 18. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok a gyógyszerek híve, ha nem muszáj nem veszek be.

Nekem a Bokoma fejmaszírozó szokott beválni egyhe fejfájásra,ha erősebb akkor meg az Atropa Belladonna homeo bogyó.

2011. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de hátha mások is olvassák, limonáde cukor helyett sóval, ha nincs citrom, akkor siman sós víz.
2017. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!