Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ciki fingós történetek?

Ciki fingós történetek?

Figyelt kérdés
volt már olyan h aszitted nincs senki és fingottál egy nagyot?vagy ilyesmi történetek?
2011. jún. 23. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdésben leírtam a történetemet.most újra ide linkelem,hátha nem olvastad.


Múlt héten történt az eset.

Múlt hét szombaton születésnapot ünnepeltünk,és bár nagyon ritkán iszom azon az estén a páromnak kellett szépen hazavinnie,mert igencsak jól mulattam.Másnap reggel amikor felkeltem lementem a konyhába,hogy reggelit készítsek magunknak.Nem voltam másnapos,de a hasam puffadt volt,és fájt.Reggeli készítés közben nem tudtam visszatartani,és nagyon hangosan,és hosszan elfingottam magam.Reméltem ,hogy a párom még mélyen alszik és nem hallotta.Mivel nem volt mozgás,így biztos voltam abban,hogy nem hallotta a fenekem szavalását.De jött a következő fingás ami felért egy szerelmes szarvasbőgéssel..Képtelen voltam abba hagyni és legalább 2-3 percig szavalt a fenekem .Később látom,hogy jön le a párom az emeletről fülig érő vigyorral.

TE jó ég! mindent hallott! Meg is kérdeztem tőle,,hogy hallott-e valami furcsát.

Mondta,hogyha a tehén bőgésre gondoltam amit az alsó felemből távozott akkor igen,de nem ezért vigyorog!Kérdeztem,hogy akkor minek örül ennyire? Nos 2 perccel később megtudtam.Mozgást hallok,és egyszer csak jönnek a párom barátai lefelé hatalmas vigyorral a képükön.Tomi az egyik barátunk nagy vigyorral átölelt,és azt mondta,hogy mától kezdve ha egy nője azt mondja hogy ő sosem fingik akkor rám fog emlékezni,mert ma olyat produkáltam amire kevés férfi lehet büszke..:)

Később tudtam meg,hogy szombat este nemcsak a férjem vitt haza,hanem az ünnepelt társaság is jött velünk,hogy a bulit otthon folytatják.Mivel mindenki be volt csípve így ott aludtak nálunk ahol helyet találtak.

Reggelinél bár nem tudtam hova süllyedjek még jobban el,a fiúk eldöntötték,hogy rekordot hirdetnek ki.Egy láda sörben fogadtak,hogy ki tud engem túl szárnyalni..

Végül is nincs miért szégyenkeznem,mert a fenekem hangoskodása után a hasam is rendbe jött.

2011. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
57%
ez jo volt:))
2011. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!