Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne visszaállítani...

Hogyan lehetne visszaállítani az egészségemet?

Figyelt kérdés

Amíg anyámnál éltem, egész életemben makkegészséges voltam, soha semmi bajom nem volt, a vérnyomásom pulzusom hozzá volt ragasztva mindig ugyanahhoz a teljesen normális értékhez.

Átmenetileg az anyósomnál élek, és minden más lett.

Sokszor marad ki étkezés, rossz anyagi körülmények között keveset eszem, össze-vissza, és semmi egészségeset.

Természetesen bőrkiütéseim, ekcémám van, mindenféle allergiám előjött, gyenge vagyok, fáradt, beteges. Fogyás helyett hízok mint a malac, pedig nem is eszem szinte. Tornázni pedig nem tudok, mert egy pár méteres sétától is kifulladok.

Az orvosom nem hajlandó kivizsgálni, szerinte az ideg teszi - szerintem nem, ugyanis ehhez képest ideges nem vagyok.


Most kaptam egy esélyt jobb munkára, jó fizetéssel.

Elköltözünk albérletbe, és szeretnék újra egészséges lenni.

Szerintetek honnan érdemes kezdeni? Egyáltalán lehetek még egészséges?


2011. jún. 25. 10:46
 1/2 A kérdező kommentje:

Igen, azért hogy tisztázzam, nekem teljesen világos hogy mennyit híztam, nektek nem :D

52kilóról mentem fel 62re, de kb. 1 hónap alatt. Nekem ez elég rossz, nem az alakomat féltem, hanem régen sportoltam, és rossz elnézni ahogy leolvadtak rólam az izmok :(

Meg ha már hízok, akkor a boldog zabálástól legyen :)

2011. jún. 25. 10:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz egészséges, hogyne lehetnel. Hajrá, fokozatos, nagyon fokozatos mozgás.
2011. júl. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!