Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik lehetnek ezek a foltok a...

Mik lehetnek ezek a foltok a bőrömön (nagyon nagyon fontos)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

ma Siófokon sétáltunk, és most estére a kezeim viszketni kezdtek, és ha végigsimítom a bőrömet akkor kis dudrokat érzek.Messziről nem feltűnő, de nagyon sok ilyen kihalványult folt van rajta.Nagyon ijesztő!!!!!Ez a naptól lehet?Már máskor is előfordult ilyen, sőt, az arcom is szokott viszketni a naptól de az nem dudrosodik és nem fakul.Azt még hozzá kell tennem, hogy 17 éves vagyok, és eddigi életem során soha nem égtem le.Egyszerűen nem tudok.Nem használtam naptejet, mert 20 fok és szél volt.Miután hazajöttünk bekentem magam napozás utáni krémmel, de biztos nem attól van, mert ez a krém nélkül is jelentkezett már.

Kérlek írjatok, nagyon érdekel, hogy mi lehet ez.Menjek orvoshoz?

Egyébként néztem a napallergiás kiütéseket és nem az, mert az én dudraim nagyobbak és nem annyira feltűnőek, és mint már említettem kifakultak nem vörösödnek.


2011. jún. 28. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ekcémára gondolok! Karkötőt, bizsut használsz e? Vagy a karórádra is allergiás lehetel. Bőrgyógyászt keressél fel.
2011. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak egy ezüst gyűrűt.Sürgősségi bőrgyógyászat van valahol ingyen?Mert nagyon félek, de itt Székesfehérváron hónapokat kell várni a bőrgyógyászatra.Olvastam, hogy autoimmun legtöbbször, vagy pigmenthiány.Az autoimmun az amibe bele szoktak halni??????
2011. jún. 28. 22:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ekcéma egyébként!!!Ez biztos!!!
2011. jún. 28. 22:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy a nagyon nagyon fontosnak feltüntetett kérdésemre válaszolt egy ember....Persze a baromságokra tudtok...KÖSZI!!!
2011. jún. 28. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:

1: még egy órája se írtad ki a kérdést...

2: jobb lenne, ha olyan válaszokat kapnál, aminek semmi értelme?

3 húzz el bőrgyógyászhoz

4: az autoimmun betegségek nem halálosak

2011. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint már említettem egy párszor nagyon fontos, biztos nem én vagyok az egyetlen aki az éjszaka közepén nem tud bőrgyógyászhoz futni, ezért kétségbeesésébe feltette ide a kérdést.De mivel már azt is írtam, hogy nagyon ideges vagyok, hogy mi lehet ez nagyon vártam is a válaszokat.De nem baj, megint bebizonyosodott, hogy az "emberek" 90%-a értelmileg és érzelmileg a padlón van.Bunkók vagytok...Ennyi!És mellesleg nagyon szépen köszönöm azoknak akik kedvesek velem, vagy akár másokkal, és nem úgy beszélnek a kérdezővel mint akit a hátsó felükből rángattak ki.Szóval köszönöm, és minden tiszteletem a még normális embereknek!
2011. jún. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!