Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bőrgombára írt kenőcstől...

Bőrgombára írt kenőcstől lehet a durva hámlás?

Figyelt kérdés
Újból és újból visszatérő bőrgombám van a felső testen (has, nyak, hónalj, hát). Mindig elmegyek bőrgyógyászhoz, már 3-at "elfogyasztottam", mert igazából egyik sem tudta megszüntetni. Tabletta, mosakodáshoz és utána kenőcs. Mindig mást írtak fel mindenből. Tablettából is hol az enyhébbet, hol a tuti májgyilkosat. Enyhültek a tünetek, de most nagyon durva. Nem tudom, hogy a kenőcstől van-e. Ráncos, kemény lett a bőröm - 100 éves öregasszony+rinocérosz keveréke, most pedig csúnyán hámlik, kis darabokban. Soha nem tenyésztik, azt mondják sarjadzó g. Szerintetek mitől lehet? Nagyon nincs már kedvem újból több ezer forintot kiadni. Már annyit költök bőrgyógyászra, hogy simán elmehetne az egész család nyaralni. Ráadásul a másfél éves kislányomat is féltem.
2011. júl. 2. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
marha egyszerű ragaszkodj a tenyésztéshez!
2011. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!