Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnaposság ellen vmit?

Másnaposság ellen vmit?

Figyelt kérdés

na az a helyzet h az éjjel kicsit sokat ittam, és most úgy érzem magam mint a mosott sz@r. olvastam pár kérdést erről, de kicsit ellentmondásosak, mert írtak olyat, hogy sok vizet inni, de olyat is h ne vizet mert az hánytat stb.

nos szerintetek ilyenkor mi a jó?


2011. júl. 3. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp igyál vizet,mert különben kiszáradsz.Ha tudsz egyél egy kis húslevest,vagy kekszet,vagy ami jól esik,de ne csülökpörkölt legyen:D

Kapj be 1 c-vitamint,feküdj le,pihenj egész nap,közben lesd a tévét,az is eltereli egy kicsit a figyelmet!

Aki éjjel legény,az nappal is legyen az!;))

2011. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
víííííííízz SOK! az nembaj ha hánytat... legalább az a kis pia is kijön ami még hathatna
2011. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- Citromos kávé + wc ölelése.

Hánytatós, de minden kijön belőled.


- Popcorn --> felszív mindent


- Van, aki arra esküszik, hogy inni kell egy felest. Egyszer kipróbáltam. A fejfájás elmúlt, de tovább tartott a 'csicsa'.

2011. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

rendben akkor vizet fogok inni, ha hánytat most az se baj :)

az előbb hajszálnyira voltam attól, hogy kidobjak mindent ami bennem van, de végül mégse jött semmi. mondjuk piától még sosem hánytam, mert eddig mindig tartottam a mértéket, de most éjjel rendesen megadtuk a módját, de még így se...

2011. júl. 3. 14:08
 5/5 A kérdező kommentje:
az előbb megpróbáltam inni egy kávét, az első kortyig jutottam. popcorn jó ötlet
2011. júl. 3. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!