Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit jelent az alábbi diagnózis?

Mit jelent az alábbi diagnózis?

Figyelt kérdés

Protrusio disci Th.IV./V.. Ezt egy Mri papíron találtam....

Megnéztem a TH IV/V helyét és ott fáj a hátam, már régóta....

Ezt írták még: A Th.IV./V. discuson jobboldalon paramedialisan kisméretű körülírt előboltosulás látható, mely a canalis spinalist érdemben nem szűkíti. Egyebekben a háti intervertebralis discusok területükön érdemi protrusio, hernia nem látható


2011. júl. 3. 23:40
 1/5 Futurare ***** válasza:
semmi bajod... szerintük
2011. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vess gyorsan keresztet, gyorsan mondj fohászt a gyermekeidért, a szüleidért, mert lassan a fehérvérsejtek elborítják az egész tested, monumentális gyulladás és gennyes véres réteg fedi be a bőrödet, ami aztán leszívárog a tüdődbe, ami elgennyesedik, aztán befúrja magát a szövetek közé, és meghalsz!
2011. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami van a hátaddal ezek szerint... az orvosoknak vajon miért nem szokásuk elmondani...
2011. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Vess gyorsan keresztet, gyorsan mondj fohászt a gyermekeidért, a szüleidért, mert lassan a fehérvérsejtek elborítják az egész tested, monumentális gyulladás és gennyes véres réteg fedi be a bőrödet, ami aztán leszívárog a tüdődbe, ami elgennyesedik, aztán befúrja magát a szövetek közé, és meghalsz!" Marha vicces.....csak annyi jót kívánok neked mint amivel most épp közel egy éve szenvedek.....!
2011. júl. 4. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, bocsánat!
2011. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!