Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? Gyümölcscukor...

Ez mitől lehet? Gyümölcscukor hiány?

Figyelt kérdés

Két napja nem tudok vizet inni, viszont helyette folyadéknak a görögdinnyét és sz őszibarackot tudom megenni. Az jólesik.

Az a furcsa, hogy évek óta a napi folyadék mennyiségem 98 %-a tiszta víz és minimum a 2 liter megvan. Ezért nem értem, hogy most miért nem tudok inni. A mai napi folyadékom egy pohár tea volt és két kisebb szelet dinnye, talán most meg fogok még enni pár szem őszibarackot. Még egy valamire gondolok. körülbelül 1 hónapon keresztül abban a szerencsében volt részem, hogy mindennap zabálhattam ( bocsi a kifejezésért) a cseresznyét, mert hol egyik rokonnál, hol a másiknál szedtük a cseresznyét, vagy hol innén, hol onnan kaptunk. el voltunk látva bőségesen. Idén iszonyúan sokat ettem, egész életemben nem ettem ennyit, mint most az egy hónap alatt. Talán köze lehet, hogy most ez alatt az egy hónap alatt a szervezetem megszokta a sok gyümölcscukrot és ezért nem "bírom" nem kívánom, nem oltja a szomjam a viz? (Pedig télen is és nyáron is mindig oda figyelek a zöldség-gyümölcs bevitelre ,csak lehet, hogy ez most több volt, mert azért az almát télen nem zabálom kiló számra, a cseresznyét most meg legeltem nem is tudom egyszerre mennyit, de szerintem volt, amikor egy kilót megettem.g


2011. júl. 5. 23:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!