Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Neurológiai vizsgálatom lesz...

Neurológiai vizsgálatom lesz zsibbadás miatt, hova fognak elküldeni, és mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek már előre,nehogy valami nagyon súlyos betegség derüljön ki.Akinek volt már ilyen miatt kivizsgálása,megirná hogy történt?enyhe zsibbadást,bizsergést érzek,szinte mindenütt a testemen,de főleg a bal lábamban.
2011. júl. 6. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Azert nem kell mindjart a legrosszabbra gondolni,nekem nem volt ilyen,a baratnömnek volt hasonlo,neki gerincproblemai vannak,de lehet mas betegseg tünetei is.Es hat vannak-e meg neurologia tünetek,pl. dupla latas,szedüles,faradtsag...ezek mar komolyabb bajra utalnak.
2011. júl. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg gerincproblémákra utal.Egy CT vizsgálatra biztosan számíthatsz.
2011. júl. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiamat küldték orthopédiára, CT-re, érvizsgálatra, több hónapba tellett mire mindent végigjárt, volt ahol 2 hónapra kapott időpontot, végül nem találtak semmit, de az orthopédus írt fel neki lúdtalpbetétet. Azóta is zsibbad a lába) :-(
2011. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nincs mellette se szédülés,se kettőslátás ilyesmi szerencsére.A Ct az milyen,gerinc vagy agyi ct-t csinálnak vajon?Az agydaganattól félek:-(
2011. júl. 6. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:
En vagyok az elsö,nem vagyok biztos ,gondolom gerinci CT,nem kell töle felni,semmi,nekem a mellkasom CT-ek,talan meg 10 percig se tartott csak nyugodtan kell feküdni,es en erre kontraszt is kaptam erbe,de neked ez majdnem biztos vagyok,nem kell.
2011. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja ,az agydaganatnak mas szimptomai vannak.
2011. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,most jöttem meg az orvostól.

Szerinte nem szervi ,hanem idegi oka van,szorongás miatt,vannak a bizsergések,zsibbadások.Mivel mindenhol érzem,nem csak egy konkrét helyen.Elküldött neurosis szakrendelésre,ahol állitólag irnak fel valamit rá.

2011. júl. 6. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!