Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elhagyott a barátnőm. Mindig...

Elhagyott a barátnőm. Mindig ha rá gondolok, hogy milyen szép volt együtt akkor elkap a sirógörcs és nagyon pocsékul érzem magam. A Frontin gyógyszer alkalmas arra, hogy csillapitsa a fájdalmam? 2-3 hétig szedném még átlendülök a szebb oldalra.30/f

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 17:43
 1/5 neewollah ***** válasza:
79%

Menj be a gyógyszertárba és kérd a legenyhébb nyugtató,altatót.A Frontin azért egy kicsit ütősebb dolog-azt már komolyabb betegségekre szedik-hozzá lehet szokni

De ilyen gondra inkább ajánlom a kimozdulsát,sportot vagy haverokat:)

2011. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Megértelek, mert ugyanabban a helyzetben vagyok. A Frontin átmenetileg segíthet, de nagyon könnyű rászokni, és utána iszonyatos macera leállni vele. Szóval csak óvatosan. Én ezért nem szedem, és arra gondolok, hogy "előbb-utóbb minden vérzés eláll"...
2011. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős, csak pár napig/hétig rossz, utána jobb lesz! Ne szedj erre gyógyszert, az a legrosszabb, amit tehetsz!
2011. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Teljesen együtt érzek veled, velem is most szakított a barátnőm kilenc év után. (Elhagyott egy másik pasasért) Szerintem gyógyszert ne szedj! Inkább foglald le magad valamivel. Munka, sport, olvasás, kirándulás vagy bármi. Tölts minél több időt barátokkal, de vigyázz, ne menj az agyukra a problémáddal. A sírás természetes dolog ilyenkor, és ne szégyenkezz miatta akkor sem, ha harminc éves vagy. A sírógörcs már durvább, és ha nem múlik szerintem szakembert igényel. És egyelőre ne nagyon filózz a régi szép dolgokon (mondom én), hanem előre nézz. Saját példámból tudom, nagyon nehéz, de hidd el segít. Kapd össze magad, és "vesd" bele magad az életbe. Remélem mielőbb rendbe jössz! Sok sikert! 35/F

2012. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ignotus Peverell válasza:
Idióta vagy!
2015. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!