Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki mit tud ez everlife anti-ag...

Ki mit tud ez everlife anti-ageing termékekről?

Figyelt kérdés
tegnap a rossmann-ban voltam és ott ütköztem beléjük, az összetevők jónak tűnnek és az ára sem vészes.
2011. júl. 7. 11:53
 1/9 anonim válasza:
rossmannban vásároltam néhány hete LongeVita nevű terméket, ha jól tudom ez a készítmény ide sorolható. Nagyon jókat olvastam róla, kipróbálom...
2011. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

A LongeVita-t nem láttam de egy K2 vitamin nevű készítményt igen.

Több oldalon is megnéztem és csak jókat írnak erről a vitaminról ezért megvettem. Már 1 hónapja használom és nagyon bízom benne.

Ha van valakinek már tapasztalata leírhatná.

2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én a Revitolt szedem! Nagyon szeretem, bevált!
2011. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hűha... Revitol, Longevita... Nem nagyon hallottam ilyen nevű készítményekről? MIk ezek? Mire valók? Segítsetek már legyetek szívesek...
2011. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szabó József1 válasza:
Valaki megírhatná, mit jelent az everlife és anti-ageing, nekem kissé kínaiak ezek:)
2011. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Az everlife az ennek a termék családnak a neve az anti-ageing pedig annyit tesz hogy élet hosszabbító szerek vagy is vitaminok amik meghosszabbítják az életünket.


[link]

itt utána tudtok nézni!

2011. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem keringési panaszaimra javasolták a Revitol Fortét, elsősorban megelőzési célból. Lehetne picit olcsóbb is, mint a 3.500 Ft amit kifizettem 1 dobozért, de ha valóban használ, ennyit megér nekem
2011. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A Revitol Fortét nekem is ajánlották! Eddig csak jót hallottam róla.
2011. júl. 15. 12:03
 9/9 anonim válasza:

LOngevita nevű készítményt szedem 2 hónapja, azt hiszem anti-ageing készítményként van számon tartva. Nekem úgy ajánlották, mert 1-2 havonta voltak a

z elmúlt évben felső légúti problémáim. Afféle immun erősítésre szánom.

2011. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!