Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudom a leghatékonyabba...

Hogyan tudom a leghatékonyabban elmulasztan a csuklásomat?

Figyelt kérdés

Lehetőleg bevált és komoly válaszokat várok!

K Ö S Z Ö N Ö M !


2011. júl. 8. 00:09
 1/4 anonim válasza:
háát én nem szoktam levegőt venni egy fél percig. általában elsőre sikerül :D
2011. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is visszatartom a levegőt egy ideig aztán elmúlik, de valahogy úgy is lehet hogy egy pontot megnyomunk a fejen. Hallottam olyat hogy valakinek csukló rohama volt, folyton csuklott és sehogy se tudták kigyógyítani belőle, pedig mindent próbáltak, végül egy orvos úgy oldotta meg, hogy megnyomott egy pontot a fején és még csak nem is erősen :D
2011. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én olvastam itt a neten egy tuti módszert, nekem mindig bevált.

Megvárod a csuklást, utána veszel egy nagy levegőt, de egyből ki is fújod teljesen az összes levegőt. Ezután el kezdesz inni egy pohár vizet apró kortyokban, majd ha elfogyott a levegőt, tehát már nem bírod tovább akkor abbahagyod, és veszel egy nagy levegőt. Nekem ekkorra el is múlik. Remélem neked is segít.

2011. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik baratnom tobb oran at csuklott. Rendesen megijesztettem es egybol elallt neki. :)
2011. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!