Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szedjek még antibiotikumokat?

Szedjek még antibiotikumokat?

Figyelt kérdés
1-2 héttel ezelőtt szedtem Bioparox-ot, de abbahagytam 8 nap után, aztán tegnap az orvos Augmentin-t írt fel, mert van egy baktériumom, de már nem akarok ennyi antibiotikumot szedni, mert szerintem vashiányom van és a hajam amúgy sem valami erős és most megint elkezdett hullni (már szedtem egyszer Revalid kapszulát), úgyhogy arra gondoltam, hogyha fogom szedni az Augmentint akkor a Revalid kapszulát is szedném, viszont azt azért hagytam abba annó, mert éhes lettem tőle és híztam. Ti mit gondoltok?
2011. júl. 9. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy túlparázod a dolgot. Mi indokolná az Augmentin szedését? A Bioparox után csináltak tenyésztést? Vagy honnan tudja az orvos, hogy még ott van az a baktérium?

Hol van egyébként? A torkod van begyulladva?

2011. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy csak most tudta meg, hogy van egy baktériumom és arra írta fel az Augmentint.

Az arcüregeimmel van gond.

2011. júl. 9. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor keress egy sóbarlangot vagy legalább is sószobát és járj el 2 naponta 1-2 hétig terápiára. Állítólag csodákat művel, elég csúnya dolgokat hoz ki, de megéri.

Nagyon fáj egyébként az arcüreged?

2011. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem fáj az arcüregem csak a váladék zavar.
2011. júl. 9. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld ki, a sókamrát, használni fog.

Ha nincs rá lehetőséged, mindenképp szedd be a gyógyszert, különben besűrűsödik a váladék és akkor már fájni is fog. A hajad nem fog jobban hullani az antibiotikumtól.

2011. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De az nem gyengíti le a szervezetet?

Szedjem újból a Revalid kapszulát?

2011. júl. 9. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha elmúlik a gyulladás, megszűnik a hajhullás is.

Én a helyedben nem szednék még Revalidot is.

2011. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. júl. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!