Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jaj, mi bajom van, hogy...

Jaj, mi bajom van, hogy legyek jobban?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, de hányásfóbiás vagyok, szóval mindenképp szeretném elkerülni a.. dolgot!!!!

Nem tudom miért, nem voltam túl éhes reggel sem, mégis ettem két szelet kenyeret, meg ittam egy bögre teát.


Most bevettem egy B6ot, mit csináljak, mert a végén az idegességtől leszek mostmár rosszul:S:S:S


2011. júl. 12. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát...mióta tart ez a hányinger? Mármint csak ma jött elő vagy már régebb óta fennáll?
2011. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak ma...
2011. júl. 12. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak valami rossz kaját ettél. Gondold végig hátha volt valami a tegnapi nap amit nem sűrűn szoktál enni, és azért is lehet...
2011. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sonkás kalács, paradicsom. kukorica. gyümölcsleves. egyik se volt romlott... :S:S:S
2011. júl. 12. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19, de ez komolyan számít???
2011. júl. 12. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben sok dologtól rosszul lehet az ember. Hányinger lehet attól is,ha igazából éhes vagy. Igyál kamilla teát ,kerüld az édeset. Sétálj a friss levegőn,de ne süssön meg a nap, szóval inkább valami parkos helyen.
2011. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kamilla teát utálom, mert régen is azt ittam ilyen esetben, és kijött:S

De amúgy köszönöm a tanácsokat. Mostmár jobban vagyok, és remélem jól is leszek:)

2011. júl. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!