Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a melegtől lehet?

Ez a melegtől lehet?

Figyelt kérdés

Napok óta mióta ez a nagy meleg van, alacsony a vérnyomásom, most mindjárt 11 óra van este, és most jöttem meg egy 45 perces sétából, de most is csak 104/60/64.

Ez még Istenes, de valamelyik nap 86/50/58 volt.

Nem tudtam semmit csinálni, csak feküdtem, felpolcoltam a lábamat, aztán egy kicsit jobb lett. De csak ennyire. Kávét nem ihatok, tornázni nem tudok, most ez miatt, pedig rendszeresen úszom és tornázom, de most nem tudok, még a takarítás is nagyon nehezemre esett, nem is tudtam megcsinálni, mert olyan vagyok, mint akiben nincs erő.

Rajtam kívül szenved itt valaki ettől?


2011. júl. 12. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is kínlódok az alacsony vérnyomással, és nemcsak nagy melegben, hanem máskor is. Valami édességet (a legjobb valami jó lédús gyümölcs) és folyadékot, teát szoktam inni, ha már vibráló pöttyöket látok. A kávé nálam sem használ, a pulzusomat felviszi, a vérnyomásomat le. (A pulzusom amúgy is magas)
2011. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Igen nálam is ez szokott lenni, hogy ha a vérnyomásom alacsonyabb, a pulzusom akkor is magasabb jóval, nekem is felviszi a kávé. "Zabálom" a dinnyét, sok vizet iszom. Ma megittam egy koffeinmentes kávét cukorral, de semmi. Hát remélem elmúlikˇˇ Mondjuk biztos jobb, mint a magas vérnyomás, de állandóan ez így nagyon rossz.
2011. júl. 12. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!