Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás közben beszélek és...

Alvás közben beszélek és felülök, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Testvérem mondja (14F vagyok ő 16L) hogy éjszaka fel ülök és beszélek. Mondtam már olyanokat, hogy: szóljatok ha ugorhatok. Néha van hogy ő sem érti és motyogok. Akkor ijedtem meg amikor azt mondta, hogy piros volt a szemem és mereven ültem az ágyban nyitott szemmel. Lehet, hogy tényleg ez történik és akkor velem van a baj, de lehet az is, hogy ő találja ki az egészet... éjszaka későn szokott ez történni. Volt már, hogy alva jártam és apáék mondták, hogy kivittem az ebédlőasztalra az egeret és az egéralátétet. Tényleg ott volt.
2011. júl. 14. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul, dolgozik az agy, de a test alszik.
2011. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg "túlórázik" az agy, ami egyáltalán nem kívánatos, de nem is egy orbitális probléma, ami miatt aggódni kellene. Lefekvés előtt olyan tevékenységet végezz csak ami lenyugtatja. Ne nézz felzaklató filmet, ne egyél nehéz, fűszeres kaját, ne ilyenkor agyalj a problémáidon stb. Számítógép előtt ülni sem tanácsos. Lehetőség szerint azonos időpontban feküdj le és még éjfél előtt. Pihentetőbb lesz így az alvásod.
2011. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt azért ne hidd el, hogy piros a szemed. Azt biztos, hogy csak kitalálja. :)
2011. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!