Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Végbélgilisztáról szeretnék...

Végbélgilisztáról szeretnék érdeklődni embereknél? Használt valaki már Colonixot? Nézzétek meg az interneten, beszélgessünk erről, ez hihető lenne? Fél méteres férgek jöttek ki a képek szerint! Akinek van gyomra csak annak ajánlom!

Figyelt kérdés
A Colonix oldalán szörnyűségeket találtam, undorító félméteres dolgok jöttek ki emberekből a Colonix három hónapos kúrája miatt. Valaki használt már ilyet, mik a tapasztalatok? Végbélférge volt valakinek, írjatok erről, mik a tünetek, jött-e ki féreg féreghajtó tablettától?Hogyan kezdjem, menjek orvoshoz, székletvizsgálatot adjak be?Segítsen aki tud!!Véleményeket kérek!
2009. ápr. 1. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Hallottam én is már erről, de ugye ez nem csak féregre van, hanem általában tisztításra? Szívesen kipróbálnám én is ha lennének tapasztalatok hogy tényleg hatásos-e.
2009. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Miért gondolod, hogy bélférged van? Ha arra utaló tüneteket produkálsz, akkor menj el a dokihoz és mondd el neki. Nem olyan könnyű elkapni, nem hinném, hogy nagyon gyakori lenne, akkor csupa sovány ember lenne az országban.
2009. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Horgász biztos örülne neki! :-D
2009. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam, hát ki is voltam készülve utána hónapokig. (kösz, hogy eszembe juttattad :DD)

Biztos jó dolog, a méregtelenítés, de hogy ilyenek élnek bennem?! Bele se gondolok.

Ráadásul én tuti nem bírnám, hogy meglátnám ezeket a wcbe, inkább maradjanak bennem vagy nem is tudom, de én kikészülnék ha meglátnám, hogy mi volt bennem. Idegosztályra kerülnék az 99%.


Egyébként pedig nagyon drága, én szerintem nem fogom kipróbálni és senkiről nem hallottam még, hogy egyáltalán kipróbálta volna.

2009. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is idegosztályra kerülnék:)))))El sem bírom képzelni mit csinálnék reggel amikor a wcben fantasztikus filmekben szereplő szörnyek néznének:) Félre a tréfát, én megijedtem!Nekem viszket a végbelemnél, plusz van kiskutyánk is, mosok kezet meg minden, de!Aztán az emésztésemmel is van gond évek óta, nem találták az okát, székrekedés, stb, sok dolog ami ott is szerepel, nem tudom mit gondoljak. El kellene menni háziorvoshoz. Hallottam aki elment, kinevette, főleg a falusi tudatlanabbja, és nagy győzködésre kiírt valamit pl antibiotikum, mondjuk ez az orvos mindenkinek, minden bajra ezt ír ki, szerintem le van fizetve gyógyszergyártó cégtől:)Meg azt is írja az oldal, hogy nem mindig tudja kimutatni a székletvizsgálat, mert nem akkor petézett, vagy mi.Ha valaki használt már Colonixot írjon!Drága, ezért én sem veszek meg.Vagy természetes féregűzést tud valaki ajánlani, pl tökmagról már hallottam.
2009. ápr. 1. 13:40
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

remélem nem a colonix forgalmazói fizettek neked a téma feldobásáért.

nekunk a családban már volt ilyen bélféreg fertozésunk, de az nem csak viszked, hanem a végbélnél ki is jonnek apró 1 mm-es átlátszó férgecskék.kozben pedig az orrod is viszket és ha megkaparod tovább fertozodik.általában gyerekek szokták elkapni egymástól, nekunk is így hozta haza a fiam az egyik barátjáéktol.ot elvittem orvoshoz aki piros színu folyadékot írt fel neki valamilyen féreguzot.én nem szedtem semmit, csak a higéniára /kézmosás forró víz stb./ vigyáztam és foleg arra , hogy ne kaparjam az orromat kézzel /ha viszketett, csak papírzsepivel/ és magától elmúlott.nekunk évek óta van kutya, macska de azoktól még nem kaptunk el semmit.

ezeket a hosszú galandférgeket disznó, vagy vadhúsoktól lehet "beszerezni/ , de csak akkor, ha fertozottek az állatok.

2009. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Dehogy, nem fizetett nekem senki, csak szeretnék a végére járni a dolognak, mert egyik barátom, nagy bio emberke és hülyeségnek tartja az egészet és jártas a témában.Semmi ilyenről nincs szó, én is gyanakodok, hogy lehet bennem valami, mert több rá utaló jel van, de nem tudom megvenni csak érdekel mit csináljak.

Köszi mindent amit írtok ehhez.

2009. ápr. 1. 14:25
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem is viszket az orrom is, meg a végbelem is. Mit tanácsolsz, menjek el orvoshoz, és akkor be kell adni széklet mintát vizsgálatra, jó azt ha három napi adag van beadva?
2009. ápr. 1. 14:28
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Menj orvoshoz. Amúgy egy fél méteres féreg simán hihető, és többen szenvednek ebben, mint hinnéd, és a legtöbben nem is tudják magukról.
2009. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Előttem író írta, hogy disznótól stb...lehet elkapni, ez igaz, mégpedig úgy, ha fertőzött állat NEM JÓL MEGSÜTÖTT VAGY MEGFŐZÖTT húsát eszed. Tehát kerüljük a tatárbifszteket!!! és a kissé nyers húsokat is!
2009. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!