Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon durva szinten hagy...

Nagyon durva szinten hagy fehér foltot az izzadásom, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Olvastam már sok ilyen témával foglalkozó kérdést , itt a Gyakori kérdéseken , de ennyire mint nekem még senkinek sem volt durva... :S Régebben sosem hagyott fehér foltot mikor izzadtam , de mostanság az utóbbi 1-2 évbe , főleg most ebben az évben , olyan durva szinten kezdett el foltokat hagyni , hogy valamelyik nap , muszáj volt a megjelenésem öltönyben , és még a zakóra is kiütött egy nagy fehér csík a hónaljam körül... valamelyik nap egy sima zakót vettem fel inggel , és arra megint csak kiütött, pedig 2 réteg volt rajtam :S


Mi lehet a tippetek , tanácsotok ?


Előre is nagyon szépen köszönöm mindenki segítségét !


2011. júl. 16. 15:50
 1/5 NoodIy válasza:
Ha deot használsz attól is lehet, vagy túl sós az izzadságod. Egyél kevesebb sósat, igyál többet. Ha nem változik fordulhatsz orvoshoz.
2011. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam már mindent , de továbbra sem múlt el , sósabban eszek mint az átlag , de remélem lehet ezen változtatni , mindenképpen elmegyek orvoshoz , ha ilyen problémával nem nevetséges :)


Köszi :)

2011. júl. 17. 03:14
 3/5 anonim ***** válasza:
rossz dezodor vagy stift
2011. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyugi sztem semmi gond.én nekem is hagyott most foltot a FEKETE POLOMON!!!! Ez a rossz deo miatt van,sokat fujsz magadra,tobbet mint kene...;) semmi bajod nyugi:)
2011. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Akkor kevesebbet fújok , és esetleg mit ajánlotok , milyen dezodort ? :)

2011. aug. 29. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!