Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy még mindig...

Mitől lehet, hogy még mindig fáj a mellkasom?

Figyelt kérdés

Mellhártya gyulladásom van már egy jó hónapja.Kétszer voltam vele orvosnál,mert az első orvos csak helyettesítő volt és kb leszart.Azután pár héttel vissza mentem.A rendes orvosom felírt antibiotikumot,köptetőt.Ez volt egy hónapja.Beszedtem őket,viszont rá egy hétre megint vissza jött a mellkasi fájdalom,ami főleg akkor jelentkezik,ha lehajolok vagy nevetek,hanyatt vagy háton fekszek.Kutya köhögés is társul hozzá és nehéz légzés.Fulladok néha.

Miért tér állandóan vissza?


2011. júl. 18. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy miért tér állandóan vissza, rengeteg oka lehet. Ha van rá keret, én a helyedben keresnék egy magánorvost, aki talán gondolkodni is hajlandó. Mindenképpen olyat válassz, akinél már járt ismerősöd, és pozitív véleménnyel van róla. Ha nincs rá keret, akkor pedig addig visszajárni ehhez, amíg nem lesz hajlandó a tüneti kezelésekről az okok keresésére váltani! jobbulást kívánok!
2011. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!