Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokat, és büdöset izzadok....

Sokat, és büdöset izzadok. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Naponta többször zuhanyzok, használok dezodort, spray-t, parfümöt, de hiába. Kilépek a zuhany alól, és ömlik rólam a víz. ÉS egész nap. Mit tudok ellen tenni?
2011. júl. 19. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy orvos is segíthet ha elmész hozzá. A gyógyszertárban lehet kapni erős izzadás elleni deót vagy valamiféle hintőporos cuccot, ami nem valami olcsó,de azt hallottam nagyon jó. Talán érdeklődj ott is.
2011. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állítólag az étkezéssel is lehet befolyásolni, pl. az alkoholtól nagyon rossz szagú az izzadtság, meg a zsíros ételektől. A vegáknak viszont állítólag nem olyan büdi a testszaguk, bár én még nem szagoltam meg egyet se...
2011. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vega vagyok, és igazolni tudom, fura, de tényleg jobb.
2011. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sajnos az előzőnek tényleg igaza van:-(
2011. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fürödj egyszer a zuhany helyett! Áztasd ki magad, maradj a vízben negyed órát legalább és utána kellemes illatod lesz !
2011. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez mindig így volt, semmit. Ha új probléma (és akkor is fennáll, amikor nincs 30 fok), fordulj orvoshoz, veseproblémára utal.
2011. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hintőporozd be a hajlataidat, legalábbis a hónaljadat. Ilyen melegben sajnos ez van, engem is idegesít, bár nekem nem ilyen durva. Mindenesetre jó adag erős dezodor, erős illattal. De csak tisztálkodás után dezodorozz, különben az izzadsággal keveredve még büdösebb leszel...:)
2011. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ömlik rólad a víz,akkor-bár nagyszerűen méregtelenít a szervezeted,és ennek meglesz az eredménye-de nagyon sok ásványi sót ürítünk az izzadsággal.Rendkívül fontos lenne pótolnod a Magnéziumot,nátriumot,kalciumot...egy komplex ásványtabletta szedésével.A himalája só is ajánlott,akár a konyhasó helyett(közel 90 féle ásvány van benne)akár vízben feloldva.Ez lúgosít is,segít a szagok enyhítésében.

Amit még kifejezetten tehetsz a szagok ügyében az a probiotikumok minimum 3 hónapig tartó emelt adagú szedése(a szagok a baktériumoktól vannak,ha kiebrudalod őket elmúlik a kellemetlen szag)persze érdemes nem hosszan a testben maradó ételeket fogyasztani(inkább zöldség,gyümölcs)és mindig figyelni az emésztőrendszer állapotára(!!!)A klorofill olyan szinten fertőtleníti a szervezetet,hogy folyamatos szedésével szintén megszünteti a száj-vagy izzadságszagot.

2011. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyáron természetes,nekem is így van sajnos.Próbálj lazán öltözni ebben a melegben,és esetleg fogadd meg az előzők tanácsát.
2011. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!