Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért baj az ha valaki drogozik?

Miért baj az ha valaki drogozik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy konkrétan mi a baj azzal ha valaki jól akarja magát érezni, sőt szerintem az lenne a legjobb minenkinek, hogy bevezetnék a drogot és akkora vagy mégnagyobb adót tennének rá mint a cigarettára, biztos, hogy mindenki jól járna így, csak azt nem értem, hogy miért baj az ha valaki így próbál örömöt szerezni magának?
2011. júl. 20. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
mert károsítja az egészséget, és az, h jól érzi magát, az csak ideig - óráig tart...nem az lenne normális, ha tisztán is jól érezze magát az ember?
2011. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Azzal, hogy te örömöt szerzel magadnak, másnak soksok gondot.Ha már rászoktál(roncs lettél) miből, honnét teremted elő rá a pénzt??? Betörsz? lopsz? rabolsz?

Tb-d fizessük? Temetésed álljuk?

ennnyi....

2011. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másképp is tud az ember örömet szerezni magának. Számos veszélyt jelent a droghasználat. Túladagolás, károsítja a szervezetet, függőséget okoz.. HALÁLT
2011. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert ez nagyon veszélyes örömforrás. Nem csak Rád nézve, hanem másokra is. Ennek igazán az örül, akitől veszed a drogot.


Annyi mindennel tudna az ember örömöt szerezni magának, ha akarná is.

Aki erre nem képes, csak ilyen módon, az lelkileg szegény, kiégett valaki...

2011. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért baj , mert rengeteg ember van ezen a világon,aki harcol az életéért ( legtöbbször hiába ) mig a drogosok csak úgy eldobják az életüket.

Rengeteg gondot okoznak másoknak is, de én egy drogost sem sajnálok,a saját életüket rontják el, múljonak ki,és mindenkinek jobblesz.

2011. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
válaszolók..ti biztos könnyen beszéltek,de mit mondjon valaki,akinek pl.fiatal korában meghalltak a szülei/családja,vagy akinek nincs senkije,folyton kkiközösitik..szerintem hülyeség eliténi a drogosokat,mert nem te éled az életüket,fogalmad sincs miért kezdték el.
2013. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert ez a valóvilág és nem tehetsz azt amit akarsz. De azért a sok okos hozzászóló nem tudom mit tenne ha nem is tudom netán a szemei előtt kivégeznék az összes család tagját majd arra kényszerítenék hogy nekróza meg őket egy kicsit...Nem tudhatod hogy ki miért drogozik de az tuti hogy a hernyós nem poénból lőtte be magát még az elején.
2015. jan. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!