Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arcureggyulladasom van,...

Arcureggyulladasom van, mitol, es hogyan kezelik?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen szemben velem van a legkondi, + allandoan huzat van, gondolom ez tett be nekem. Egesz heten taknyoltam, lazas voltam. reggelre bedagadt jobb oldalon az arcom es fajnak a felso fogaim. Ki sem tohadt mar az orrcsepptol sem.

Ma bementunk a korhazba, kaptam egy adrenalin injekciot az orromon keresztul az arcuregembe (tokre kibuktam tole, rosszul lettem, majd ki ugrott a szivem, reszketett a kezem), es azt mondta az orvos, hogy ettol hetfoig nem fog betohadni az orrom, de hetfon keressem fel a korzeti orvosomat. Mire szamitsak? Hogyan kezelik es mennyi ideig?


2011. júl. 23. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne infra-lámpát szerezned, és naponta többször azzal melegíteni az arcod, vitaminok, gyümölcsök, citromos tea mellé, meg gondolom fekvés. A takonynak ki kell ürülnie, ha ez nem sikerül, még szurkálnak.
2011. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Micsoda? Adrenalint rakott az orrodba? De hisz az értágító hatású. Akkor szokták beadni, ha pl egy méh allergiást megcsípnek, és összehúzódnak az erei. Na meg azoknak akiknek leált a szivük. Ki volt az a sarlatán aki beadta neked, még hozzá az orrodon keresztül?! - -"
2011. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a házi gyógymódok az esetek kb 80%-ában hatástalanok. Meny orvoshoz! De normálishoz!.
2011. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat en is meglepodtem, mikor jott az orvos az injekcioval, es csak miutan beadta, akkor mondta, hogy mit.

Most megint orrcsepet csepegtettem, es kifujtam az orrom (mondanom sem kell, hogy alvadt verdarabok jottek ki), es azota szelel az orrom. De rohadt sza...ul vagyok, faj az egesz arcom es a fogaim, nem tudok enni sem, a fejem is faj a jobb oldalon.

hat tuti, hogy nem fogom hagyni, hogy punkciozzak az arcuregemet, mert olvasgatok most a neten, es azt is szoktak ilyenkor.

Remelem valami antibiotikum eleg lesz, de hetfoig teljesen kikeszulok.

Es nem is tudom, milyen orrcseppet, vagy orrsprayt hasznaljak.

Az adrenalint pont duzzanatra adta, hogy lemenjen az orromban a duzzanat. Amugy en is azt mondtam, hogy az szivleallaskor, meg allergias reakciokra adjak, sokkra. Mar mindegy. nem irok orvost, mert kisvarosban elunk :)

2011. júl. 23. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez már az arcüreg elöre haladottabb állapota lehet. Szóval doki nélkül nem úszod meg... Ha nem mész orvoshoz, nem fog elmúlni. SÖT, még akár rosszabbodhat is! Szóval vegyél eröt magadon, és szálj fel a buszra!
2011. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma megröntgeneztek, tele van az arcüregem, punkciozták, kiirtak egy csomo gyogyszert. Szóval igy állok. Ja, és közben dolgozok....
2011. júl. 25. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tarts ki haver. Kb egy hét múlva már elviselhetöre csökken. Addig is szedd a kiírt gyógyszert, és kegyetlenül fújjad az orrodat. Minél több genya jön ki, annál hamarabb fog múlni.
2011. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Kitartok, bár leszakad az arcom, olyan érzésem van.

Egyébként 28/N :)

2011. júl. 26. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!