Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nehéz légzés? Nyomó mellkas...

Nehéz légzés? Nyomó mellkas fájdalom?

Figyelt kérdés
2-3 napja kezdtem érezni,hogy alig kapok levegőt és nyom a mellkasom.Voltam orvosnál,csinált egy EKG-t,szívzörejt mutatott. Azt mondta a doki,hogy biztosan nem bírom ezt a nagy meleget és a mellkas fájdalom is azért van,mert ilyenkor az erek összeszűkülnek. De most már egyre nehezebben veszem a levegőt,nehezen viselem..Mellesleg írt fel Concort,amit ma már nem mertem bevenni mert féltem,hogy amiatt is fájhat. Esetleg menjek el egy röntgenre? Másnak volt ilyen?
2011. júl. 24. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Vegyél be 2 szem Panangint, ez a szív vitaminja. Vény nélkül kapható. Vízhajtót nem kaptál? 1/2 Furosemidet kellene bevenned, az elsősegély a szív eredetű fulladásra.Nem lehet ideg alpon a fulladás? Mert ha nem, akkor érdemes lenne az ügyeletre elmenni.

Nekem szokott lenni ilyen, de én szívbeteg vagyok.

Jobbulást!

2011. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs az előző vagyok. Számold meg a pulzusod, vagy ha van vérnyomásmérőd mérd meg, ha magas feltétlenül vegyél be a Concorból. Nekem a Concor 5 mg-os van és abból felet szoktam bevenni. Nyugodtan beveheted ez nem okoz mellékhatást, vagy allergiát. A magas pulzus is okozhat ilyen tünetet, sajnos tapasztalatból tudom, mert pánikbeteg is vagyok. Ird majd meg hogy vagy.
2011. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Ma reggel is így keltem fel,nehéz légzéssel.Voltak pár hónapja pánikszerű "rohamaim",inkább rosszullétek,de nem hinném hogy ez áll a dolog hátterében,mert rendeződtek a dolgaim,az életem.Ma veszek olyan gyógyszert,amit ajánlottál.A pulzusom elég magas 80-90 fölött szokott lenni,ezért írták a Concort. :) Majd megírom hogy használt-e. Köszönöm még egyszer. :)
2011. júl. 25. 07:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérjél szív-ultrahang vizsgálatot, csak ezzel tudod kizárni a szívbetegséget.
2011. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már voltam és semmit nem mutatott.. :S Most arra gondolok hogy vagy allergia vagy megfázás.. Az a gond,nem rendel az orvosom.
2011. júl. 26. 08:17
 6/9 anonim ***** válasza:
A Concor szokott ilyen esetben segíteni nekem. Kicsit vegyél be először, mert nagyon erős. Ha használ, rendszeresen szedd! Nyugtatót nem írtak? Egyébként nekem is van ez a nyomás mostanában és fulladás a frontoktól.
2011. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem írtak nyugtatót most,csak pár hónapja Ataraxot. Köszi,megpróbálom. Tényleg tanácstalan vagyok mitől lehet. :(
2011. júl. 26. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Atarax nyugtatószer szorongásra adják. Azt szeded? Ha nem akkor vegyél Valeriána hatóanyagú nyugtatót, vény nélkül lehet kapni és próbáld meg pár napig rendszeresen napi 3x bevenni.
2011. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,kipróbálom!
2011. júl. 26. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!