Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon mitől szúr a mandulám?

Vajon mitől szúr a mandulám?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha valami étel felsértette volna. Tegnap este megpróbáltam a fogamzásgátlót víz nélkül lenyelni. Akkor érzetem először, hogy talán megakadt a jobb mandulám környékén. Próbáltam enni és inni utána, de nem segített. Tegnap óta meg inkább szúró érzést érzek minden nyelésnél.
2011. júl. 25. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor szúró érzést éreztem a torkomban, meg nehezen tudtam enni, azt mondta az orvosom, hogy baktérium fertőzés és írt ki Aktil duót, amitől szinte egy két gyógyszer után már nem éreztem, de végig kell szedni az egész gyógyszert, meg szájpenészes is volt közben a nyelvem, arra kaptam ecsetelőt!!! Menj orvoshoz!!! De az is lehet, hogy tüszős mandula gyulladás, mindenképp menj orvoshoz!!!
2011. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké! Olyan nem lehet szerintetek, hogy valóban valami étel darabka szúrja? (pl.: tegnap szotyiztam is (bár jóval később éreztem ezt) Torkom nem fáj, csak ha nyelek, akkor érzem a jobb mandulámon ezt az iszonyatos szúró érzést.
2011. júl. 25. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ez nem a szotyitól van!!!
2011. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!