Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki azt mondja, hogy reggel/dé...

Aki azt mondja, hogy reggel/délelőtt nem bír enni, az miért nem bír?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam ezt, hogy reggel semmit nem kívánnak, meg rosszul lennének ha délelőtt enniük kéne. Én viszont felkelés után rögtön eszem, sőt, akkor kívánom a legjobban.

Nem kötözködés, csak szeretném megérteni, hogy ez hogyan is van.


2011. júl. 31. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
én olyankor mindig tele érzem a hasam, nem tudom miért:) valahogy nem az evés jut először eszembe hanem mondjuk a pisilés :D én se tudok reggelizni rögtön :)
2011. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam reggelizni, nem esik jó.Ha erőltetném biztos tudnék enni,de nem ez fő teendőm reggel.

Egyébként ez csak szokás kérdése.

2011. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Én minden nap reggelizek. Viszont anyukám soha! Nem is tudna. Biztos, hogy szokás (és ízlés) kérdése.

2011. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Iskolaidőben általában első szünetben, legkorábban órák előtt reggelizem.

Itthon felkelés után, de az leghamarabb fél 8-kor van, általában 8 után.


6-7 körül nem bírok enni, ha evésre gondolok, hányinger-félém lesz, erős teltségérzetem.


De ugye meséltem mikor tudok enni. Akkor is keveset.

Nálam a napi első étkezés kis adat.


Ha 11-kor kelek és az ebéd az első, az is kis adat.

2011. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Én meg iskolaidőben is, ha mondjuk nulladik óra van, és ötkor kelek, akkor is az első a reggeli, jó nagy adag, anélkül nem is tudnám elindítani a napomat. :D Nálunk meg öcsém ilyen, hogy nem eszeik reggel, tőle is kérdeztem, de nm tudta megmondani az okát.
2011. júl. 31. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!