Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előbb a székletem egyik végén...

Előbb a székletem egyik végén volt egy fehér nyúlványféleség. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
A széklet végén volt és tejszíne volt. :S
2009. ápr. 8. 14:45
 1/8 anonim válasza:
ilyet még csak a macskáméban láttam, és az giliszta volt.
2009. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát...

Bőven lehet, h tényleg féreg. Orsó vagy galand, azok a leggyakoribbak. Vegyél be egy Vermox tablettát, csak utána ne nézz bele a wc kagylóba. :)

2009. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez csak így rávolt ragadva ilyen nyúlványszerűség volt és nem mozgott.
2009. ápr. 8. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Emberben ugyanúgy lehet giliszta, mint az állatban és még macskát sem kell tartani hozzá. Menj el a háziorvoshoz és kérj féreghajtót. Elég szörnyen hangzik, de hát ez van.:S
2009. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy csak ma vettem észre. 2 napja meg tele vagyok levegővel tehát ha kakálok, sokat fingok közbe xD
2009. ápr. 8. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez rendkívül izgalmasan hangzik. :)

Viccet félretéve: sok féregnek szakadnak le "darabkái", pár íz a testéből, és az nem, vagy nem feltétlenül mozog.

2009. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor előfordult velem, hogy nagyon ment a hasam, 10 percenként rohangáltam a klozettra. Akkor nekem is volt ilyen nyálkás izé rajta. :) Mivel már kaja alig volt bennem, nem volt minek kijönnie, így már a bélnyálkahártya is jött. Mondjuk az enyém átlátszó volt, nem fehér. Bár nem vizslattam meg nagyítóval is. :) De lehet hogy neked is csak az jött ki valami oknál fogva, nem biztos hogy giliszta.
2009. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kis cérna vékony akármi volt?

Ha igen akkor giliszta.

Vannak féreghajtók, tarts be a leírt adagolást, és minden rendben lesz.

2009. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!