Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek családom közérzeté...

Mit tehetek családom közérzetének javításának érdekében?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 05:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kevés az infó, írj egy kicsit többet.
2011. aug. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

így tudtommal nincs semmi bajuk dolgoznak, nem isznak, néha muter egy kicsit féltékeny faterra ami kicsit idegileg a családnak nem jó, néha már túlzás is szerintem...

de konkrétan arra gondoltam ,h mit lehetne tenni olyan tipikus betegségek ellen amik 50 évesen vagy a felett jönnek ki?

érdemes őket rábeszélni arra ,h szedjenek étrend kiegészítőt? mert olvastam valahol ,h akik elég sokáig élnek álltalában a vitaminhiány is közrejátszik a halálukhoz..

azt se szeretném ha 60-70 évesen nem ismernének meg mert nem emlékeznek rám..

ilyen gyakran előforduló betegségekre is gondolok, meg hétköznapi életben is ,h jobban tovább éljenek.

2011. aug. 3. 06:29
 3/11 A kérdező kommentje:
nem dohányoznak.
2011. aug. 3. 06:30
 4/11 A kérdező kommentje:
édesanyám 8, édesapám szinte "egész" nap dolgozik könnyű fizikai munkát.
2011. aug. 3. 06:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy,hogy meg akarod őket óvni a betegségektől, de kérdés, hogy ők ugyanígy akarják-e?

Egy dolog biztos. Ésszerű keretek közt végzett munka nem ölt még meg senkit. A stressz szerintem a legnagyobb ellenség e a mai embernek, ezt rendszeres mozgással, egymással való kommunikációval és szeretettel ki lehet küszöbölni, illetve enyhíteni. Vitaminokat jó, ha szed az ember, de azt sem kell túlzásba vinni. Egészségesen étkezni-ez is fontos.

2011. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A betegségek nem jönnek automatikusan 50 fölött.Írod, hogy nem isznak, nem dohányoznak, mindketten dolgoznak.Az anyu lehet azért féltékeny, mert érzi, hogy kezd kimenni a divatból, és az apunak így már nem tetszik.Az apu viszont egész nap dolgozik, tehát ideje sincs félrelépegetni.Ne keress ott problémát, ahol nincs.Örülj inkább, hogy ilyen családod van.
2011. aug. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

de az már nem normális szerintem ,h fater 5 perccel később jön haza és már egyből muter hol voltál?

biztos szórakoztál valakivel!

meg minden fillért számon tart, múltkor 200 ft volt faternak a zsebébe és azt hiányolta muter ,h hol van? olyan dolgokat kitalál ,h így kívülállóként ez már eszméletlen.

azt a 200 ft ra is muter már azt mondta ,h biztos vettél valakinek kólát.

meg olyanra képes ,h amikor nem egy műszakban vannak akkor muter képes elmenni faternak a munkahelyére és megvárni a kijáratnál fatert olyan indokkal ,h nem megyünk el vásárolni?

kocsiba figyeli a km órát, és nem értette meg ,h az a számláló amit nem lehet lenullázni az úgy mér ,h ha itthon megáll fater akkor lehet ,h ha elindul 100m után fog átváltani egy egész km-t de lehet ,h 900 m után fog átváltani, olyan mintha egy analóg karórával mérnénk a km lenne az óra mutató a métert pedig a perc mutató mutatná csak métert azt nem mutatja a számláló, ha megálitom az órát 2:30 kor ha hazaértem és reggel amikor elindul akkor elindítom akkor fél óra múlva nem 2:30-at fog mutatni, mert ugye kb ez olyan mintha nem látnánk a perc mutatót csak az órát, mint a kilóméter- méter. az az óra se mutatja a métert, mindegy láttam már ilyen számlálót lényeg ,h tudom ,h működik. lehet nem jó hasonlat de én értem.

Akkor az anyósülés huzata alá zsebkendőt rakott, és állította ,h össze volt gyűrve, és akkor biztos a k@rvát fuvarozta. meg áá néha már mi kiabálunk vele ,h adja már abba(3an vagyunk testvérek)

ezért a k@rvázásért fater nem adja oda muternak a fizetést, és ebből muter megint arra következtet ,h biztos a k@nak viszed.. pedig ott van fater számláján a pénz..

meg már nem egyszer meg lett neki mondva ,hogyha abba hadja akkor fater oda adja neki a fizetést..

szóval annyira nem örülök..

2011. aug. 3. 07:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Én apád helyében otthagynám anyádat, mert nem normális, amiket csinál - meg ő maga sem.
2011. aug. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

fater nem egy agresszív természetű de nem tudom ,h bírja ezt, múltkor fater átjött a szobámba mert feljött fater evett, zuhanyzott lefeküdt aludni és muter meg elkezdte a hülyeségeit beszélni neki ,h kinek borotválkoztál meg? kit fuvaroztál ma stb..

és hozzám jött fater ,h mondjak valamit muternak ,h hadja abba mert ő már nem bírja.

én már néha úgy felpofoztam volna, h nem igaz..

és utána meg muter elkezd sírni ,h vele nem akar beszélni.. meg ,h ő nem kell senkinek..

kérdem én ,h hogyan beszéljen vele fater amikor minden beszéde, kérdése vagy kijelentése ha a szövege nem is de a hangsúlya kötekedés, féltékenykedést lehet rajta érezni.

hozzá kell tenni ,h fater nagyon sokat dolgozik nem sokat van a családdal, ezért is megy a vita muter részéről ,h miért kell állandóan dolgoznod? miért nem jössz fel a családhoz?

2011. aug. 3. 07:34
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudom, én is. Pedig másokkal teljesen normális, velünk is.

És az a legrosszabb ,h emiatt nekem se nagy kedvem lesz bnőt keresni. Én nem akarom ezt még egyszer átélni. Már muternak mondtam nem egyszer ,h gondolkozzon már el, mi lesz ennek a vége? Jó dolog nem lesz belőle, teljesen tönkre teszi a családot. És mondta ,h tudja de azért is csinálja , néha bekattan és csinálja, olyankor ha hozzászólunk akkor velünk is ugyanúgy bánik , h: "jólvan védd apádat, majd kérj tőle is kaját meg pénzt.."

pedig már ételt mi is tudunk csinálni magunknak..

2011. aug. 3. 07:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!