Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik a tapasztalatok a CANESPRO...

Mik a tapasztalatok a CANESPRO-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Bevált? Elmúlt? Csak enyhítette a gombát?Vagy egyáltalán nem használt? Illetve hogy használtátok? Letelt a 24 óra, lekapartátok a körmöt és utána rögtön újra kenőcs és tapasz? Vagy másnap kezdtétek újra?
2011. aug. 9. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly használtam, nekem bevált. Előtte már évekig próbálkoztam a bőrgyógyász által felírt tablettákkal, ecsetelőkkel, de csak ideig-óráig használtak. A Canespro-t kínomban próbáltam ki. Tényleg radikális, szinte leoldja a fertőzött körmöt, de csak a fertőzött részeit, az egészséges ott marad! Igen, két héten keresztül minden este jól kiáztattam a lábaimat (tv előtt repül az idő :=) ), aztán alaposan lekapargattam, majd rögtön krém és új tapasz rá, így hat. A két hét után a canesten plus-szal kell egy ideig kenegetni a maradék körmöt, hogy nehogy újra fertőződjön.
2011. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!

én is már kínomban kezdtem el ma:-(

2011. aug. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!