Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A valeriana relax erösitheti...

A valeriana relax erösitheti a tüneteimet? Fontos

Figyelt kérdés
Mert eléggé szarul vagyok miota be vettem
2011. aug. 13. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteket? Ne haragudj de így nem igazán lehet érteni. Ha nyugtató célból vetted be és nyugtalanabb lettél tőle akkor lehet hogy attól, de lehet hogy csak azért mert félsz a mellékhatásoktól stb. Hallottam olyat hogy valakinél a nyugtató is fordítva hat és még idegesebb lesz tőle. De ha leírod a tüneteket is szerintem valaki ír majd valami okosat:)
2011. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a tüneteim ugy jöttek fél 8 kor be vettem és kb rgy óra mulva fel ment igaz fokozatossan 175/97 a vérnyomásom,szédültem szakadt rolam a viz ilyesmik voltakés ez olyan 4-5 órán keresztül tartott.régebben szedtem frontint 0.25mg de már annak 2 éve
2011. aug. 14. 10:45
 3/3 A kérdező kommentje:

még annyi hogy még aktuális lenne a segitség most is.

mert nem tudom hogy mi tévö legyek vagy kezdjem el szedni ujra a frontint??pánikbeteg vagyok

2011. aug. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!