Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet ezt túlélni?

Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

az ilyen meleget. tegnap még különösebben semmi bajom nem volt, de ma, !!40fok!! volt nálunk árnyékban! és rámjött erősen a rosszul lét.hányingerem volt, szédültem, émelyegtem. a vérnyomásom alapból magas, szóval megvisel az időjárás változás.

holnapra melegebbet mondanak, és félek hogy ebből még a héten korház lesz. itthon voltam mikor rámjött a rosszul lét, VENTILLÁTOR mellett, és folyamatosan pótoltam a vizet. és nekem holnap muszálj elmennem itthonról ellenőrizni a nagymamámat, mert azért idős, egyedül van. szüleim dolgoznak szóval rám jutott a feladat.

ötlet?:/

16/L


2011. aug. 25. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csak vizet igyál, hanem egyél hozzá sót is - ugyanis ilyen melegben nemcsak vizet, de sót is veszitesz az izzadással, és ha nem pótolod, akkor emiatt leszel rosszul.
2011. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

dehát a sótol az ember még szomjasabb lesz!

azt mutatják folyamatosan a tv-ben is, hogy akik eltüntek a tengereken csónakkal vagy hol, szomjasan sósvízet ittak, és rosszabb lett

2011. aug. 25. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

A tengerviz nem ugyanaz, mint a konyhasó!

Ezen kivül nem kilószámra kell bele só, hanem csak mit ahogy egy levest megsózol. És ilyen melegben nem leszel szomjasabb, söt!

Minden olyan munkahelyen, ahol nagy meleg van, a dolgozóknak adnak védöitált, és ez sózott (szóda)viz.

2011. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 welee ***** válasza:

súlyfelesleggel hogy állsz?

mert amiket írtál arra vall.


régi módszer tegyél méhütőbe pár órára egy flakon ksi vizet.

fagyon meg.

majd vidd magaddal

ha rosszul vagy tedd az artériádra.

csukló, nyak, belső comb.

ne hosszú nadrágba közlekedj. öltözz úgy mint ha nyár lenne XD

és figyelmedbe ajánlom a rendszeres testmozgást.

2011. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért annyira szőke nem vagyok hogy hosszú gatyában járjak:D
2011. aug. 28. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!